Monika Olejnik na wakacjach 2

i

Autor: Terlecki fot. Instagram.com/monikaolejnik_official

Zobaczcie

Monika Olejnik z wnusiem w święta. Wybrała się daleko za Polskę. Boże Narodzenie w Hiszpanii

2022-12-27 8:50

Prezenterka TVN24 postanowiła wyjechać na święta Bożego narodzenia z Polski. Monika Olejnik (66 l.) razem z 15 lat młodszym partnerem, Tomaszem Ziółkowskim pojechała do słonecznej Hiszpanii. Będąc w Walencji, dziennikarka jeździła m.in. na rowerze. W przejażdżkach towarzyszył jej wnuczek, Jeremi (7 l.).

Monika Olejnik jest babcią na pełen etat i nie zapomina o swoich wnukach. Oprócz Jeremiego ma jeszcze 4-letnią wnuczkę Jagnę. To dzieci jej jedynego syna, Jerzego Wasowskiego (37 l.) i jego żony Julii (ślub w czerwcu 2013 roku). Przypomnijmy, że dziennikarka syna ma z poprzedniego związku, z byłym mężem, którego poznała jeszcze w czasie pracy w Programie III Polskiego Radia. Jest nim satyryk Grzegorz Wasowski (73 l.), znany z programów "Za chwilkę dalszy ciąg programu" i "KOC, czyli Komiczny Odcinek Cykliczny" oraz występów w T-raperach znad Wisły. Wasowski to z kolei syn twórcy Kabaretu Starszych Panów, Jerzego Wasowskiego (+71 l.) i jego żony, aktorki Marii Janeckiej (+84 l.), tej która podkładała głos Jackowi granego przez Lecha Kaczyńskiego (+60 l.) w "O dwóch takich co ukradli księżyc".

Taką babcią jest Monika Olejnik. Można się mocno zdziwić! Zobacz, jak bawi się z wnukami

- Kochani przyjaźni, pięknego czasu świątecznego i pokoju❤️ dla ludzi wszelkich wyznań #christmas Dziękuję za wszystkie #życzenia - napisała w pierwszym poście. - Święta rowelove? #pokoju i #miłości Dzielmy się proszę szczęściem, jak już je znajdziemy - dodała w kolejnym, w którym umieściła także zdjęcia z partnerem i wnukiem.

Sonda
Czy lubisz Monikę Olejnik?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany