Marianna Schreiber

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS Marianna Schreiber

Szczęka opada

Odważne słowa Marianny Schreiber o... sikaniu. Wielu może się oburzyć

2023-08-05 9:38

Marianna Schreiber nie boi się podejmować żadnych tematów w mediach społecznościowych, gdzie komentuje nie tylko poczynania rodzimych polityków, ale też sprawy ważne społecznie. Jeden z jej ostatnich postów może się okazać sporym zaskoczeniem dla części internautów.

Marianna Schreiber bacznie obserwuje niemal wszystko, co dzieje się w Polsce – niezależnie od tego, czy ma związek z polityką, kobiecością, trendami czy sprawami społecznymi. Nie stroni też od wyrażania swoich opinii na każdy temat. Ostatnio założycielka ruchu „Mam Dość 2023” postanowiła odnieść się do postu Mamy Ginekolog.

- Wczoraj Roger był zdziwiony, że łódką kieruje kobieta, spytał mnie, czy kapitanem może być kobieta. Szczerze byłam w szoku! Bo wychowuje moich chłopaków tak, żeby nigdy nie mogliby pomyśleć, że dziewczyna jest „gorsza”. Powiedziałam mu wtedy, że dziewczyna może robić wszystko! Tylko nie sikać siusiakiem – napisała słynna influencerka.

Marianna Schreiber zgodziła się ze słowami Mamy Ginekolog, jednak komentując jej post dodała zdanie, które wiele osób może oburzyć.

- Bardzo trafny wpis „mamy ginekolog”. „Dziewczyna może robić wszystko, tylko nie sikać siusiakiem”. No chyba, że wykona operację, ale biologicznie nie może – stwierdziła żona ministra PiS.

To odważne słowa, które z pewnością mogą wzbudzić wiele kontrowersji, zwłaszcza wśród osób o konserwatywnych poglądach. Jak widać Marianna Schreiber zawsze mówi to, co myśli i nie ogląda się na innych.

Sonda
Lubisz Mariannę Schreiber?
Wieczorny Express - Ksiądz Kazimierz Sowa