Aleksandra Kwaśniewska Aleksander Kwaśniewski

i

Autor: instagram Aleksandra Kwaśniewska Aleksander Kwaśniewski

Ola Kwaśniewska przerwała milczenie. Zabrała głos ws. zdrowia ojca

2023-08-23 9:26

Ola Kwaśniewska, choć cieszy się sporą sympatią wielu Polaków, nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym. Tym razem jednak postanowiła zrobić wyjątek i opowiedziała o zdrowiu swojego taty, byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Jak się czuje po operacji?

Ola Kwaśniewska cały czas utrzymuje dobre stosunki z rodzicami, Jolantą i Aleksandrem Kwaśniewskimi. Czasem pokazuje wspólne zdjęcia pełne radości, innym razem zaprasza rodziców do sesji pytań i odpowiedzi na żywo w swoich mediach społecznościowych. Zazwyczaj jednak nie opowiada o tym, co się dzieje w ich rodzinie.

Ostatnio zaś pojawiła się przykra informacja dla sympatyków Aleksandra Kwaśniewskiego. Były prezydent miał się pokazać na finalnym spotkaniu Festiwal Miasto Słowa. Niestety, jak przekazała na swoim fanpage’u na Facebooku Nagroda Literacka Gdynia, w związku z przedłużającą się rehabilitacją po operacji kolana, odwołał spotkanie.

Wiadomość okazała się spory zaskoczeniem dla osób, które wcześniej nie miały pojęcia, że Aleksander Kwaśniewski miał jakiekolwiek problemy zdrowotne. Teraz Ola Kwaśniewska przerwała milczenie i skomentowała sprawę.

- Wszystko jest na dobrej drodze, dziękujemy za troskę. Rehabilitacja trwa, jesteśmy dobrej myśli. Nie jest to nic tragicznego, damy radę – powiedziała „Faktowi”.

Jak widać, były prezydent powoli wraca do sprawności i jak na razie nie ma powodów do obaw.

Sonda
Lubisz Olę Kwaśniewską?
Express BIEDRZYCKIEJ - prof. Jarosław FLIS
Listen on Spreaker.