WOW

Senator Karczewski pierze brudy przed wyborami! Praca w pocie czoła [MAMY ZDJĘCIA]

2023-08-24 5:00

Chyba każdy słyszał o wiosennych porządkach, ale kto powiedział, że w lato nie można wziąć się za gruntowane porządki? Były wicemarszałek Senatu, a obecnie senator Stanisław Karczewski postanowił wykorzystać ostatnie chwile wakacji na gruntowne sprzątanie w ogrodzie.

Stanisław Karczewski nie marnuje ani chwili przed wyborami i w wolnej chwili ostro bierze się do roboty.  Polityk postanowił wyprać brudy szorując hamak, wytrzepał dywan i umył huśtawkę.  Wszedł nawet na dach!

- Musiałem wyczyścić dach z bluszczu, bo wchodził na fotowoltaikę z której jestem zadowolony. A w przyszłym roku zainstaluję pewnie pompę ciepła – mówił nam. - Mamy duży ogród, który wymaga ogromnej pracy. Mam mało czasu w tym przedwyborczym okresie, ale jakoś sobie radzimy z żoną – dodał.

Takie porządki mogą zmęczyć bardziej niż wyjście na siłownię i wyrobić kondycję, o którą polityk dba przed wyborami. Politykowi towarzyszyły jego dwa piękne psy, które skorzystały z chwili przerwy swojego pana i przyszły po odrobinę czułości.

 - Poza tym realizowałem wszystkie polecenia żony, czyli trzepałem dywan, myłem hamak, sprzątałem, podlewałem krzewy – skwitował Stanisław Karczewski. Taki mąż to prawdziwy skarb!

QUIZ. Czy ta wypowiedź polityka jest prawdziwa? Pytania dla śledzących "Wiadomości" i "Fakty"

Pytanie 1 z 12
Czy to prawdziwa wypowiedź Donalda Tuska: "Gdy widzę te pląsy u Rydzyka, to jestem dumny z Polski"
Express BIEDRZYCKIEJ - płk Andrzej KRUCZYŃSKI
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany