Rodzina prezydenta USA

Syn i córka Joe Bidena to skandaliści. Wnuczki to prawdziwe piękności

2023-02-18 5:15

Joe Biden miał czworo dzieci, troje z nieżyjącą już Neilią Hunter Biden (+30 l.) oraz jedną córkę, Ashley (42 l.), którą ma z drugą żoną, byłą modelką Jill Biden (72 l.). Dwójka z dzieci prezydent Stanów Zjednoczonych już nie żyje. Naomi zginęła razem z matką w wypadku samochodowym jadąc po choinkę. Miała zaledwie 13 miesięcy. Beau Biden (+46 l.) zmarł z kolei na raka mózgu w 2015 roku. Joe Biden doczekał się także siódemki wnucząt.

Neilia i Naomi zginęły 18 grudnia 1972 roku. 30-letni wówczas Joe Biden rozważał po tragedii samobójstwo. Senator musiał jednak żyć dla dwójki małych synów.

Kim są synowie Joe Bidena?

Młodszy z nich, Robert Hunter (53 l.) to niezły gagatek. Po śmierci swojego starszego brata, Beau, związał się z jego żoną! W latach 2016-2019 spotykał się z Hallie Olivere Biden, która z jego bratem miała córkę Natalie Naomi Biden (19 l.) i syna Roberta Huntera Bidena II (17 l.). Nie przeszkadzało mu to jednak wdać się w romans ze striptizerką Lunden Roberts, która urodziła mu dziecko w 2018 roku.

Robert Hunter obecnie wiedzie ustatkowane życie. 3 lata temu urodził mu się syn Beau (3 l.), którego ma z drugą żoną, Melissą Cohen (37 l.). Chłopiec otrzymał imię na cześć zmarłego stryjka. Syn Joe Bidena ma jeszcze córki z byłą żoną Kathleen Buhle: Naomi King Biden Neal (30 l.), która w 2022 roku wyszła za mąż za Petera George' a Heermanna Neala (27 l.) oraz Finnegana (23 l.) i Maisy (22 l.).

Hunter Biden to hulaka? Wyciekły POUFNE dane syna prezydenta USA. Brylował na portalach dla dorosłych

Kim jest córka Joe Bidena?

Jeśli chodzi o jego przyrodnią siostrę, Ashley Biden (42 l.), która jest projektantką mody, aktywistką i działaczką społeczną, to także nie była ona święta. W 1999 roku została złapana z marihuaną, lecz nie wniesiono żadnych oskarżeń. Dwa lata później zapłaciła grzywnę w wysokości 125 dolarów za posiadanie napoju alkoholowego, potem została aresztowana za utrudnianie pracy policjantów w Chicago. W 2020 skradziono jej pamiętnik, który został sprzedany prawicowej grupie aktywistów, Project Veritas.

Od 2012 roku mężem Ashley Biden jest chirurg plastyczny i otolaryngolog, Howard Krein (57 l.).

Szokujący pamiętnik córki Bidena! "Niestosowne prysznice z moim tatą"

Groby żony i dzieci Joe Bidena, nowego prezydenta USA