Szymon Hołownia

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Rodzice zrozumieją

Szymon Hołownia zdradził, jak spędza noce. Nie ma mowy o spaniu!

2023-01-19 11:03

Lider Polski 2050 Szymon Hołownia zazwyczaj zajęty jest polityką, którą aktywnie komentuje i krytykuje. Wolne chwile spędza natomiast z rodziną, a wspólnymi chwalmy często chwali się w mediach społecznościowych. Tym razem opowiedziało tym, jak spędza noce w swoim domu… O śnie może zapomnieć!

Szymon Hołownia jest dumnym tatą dwóch córek, starszej Marysi i rocznej Eli. Dziewczynki są jego oczkiem w głowie! Co jakiś czas polityk chwali się poczynaniami swoich pociech za pośrednictwem Instagrama. Poza dobrymi i uroczymi stronami rodzicielstwa pokazuje też, ze nie zawsze jest łatwo… Widać to wyraźnie w jego ostatnim poście, gdzie opowiada o swoich nocach. - Młodsza definitywnie wstała dziś o 4:50 (plus ze trzy pobudki wcześniej, i tak nieźle - wczoraj i przedwczoraj snu w sumie było może ze 2-3 godziny/noc). Starsza - by dotrzymać towarzystwa młodszej - o 5:55 – napisał. Szymon Hołownia zdradził też różnice w charakterze dziewczynek, które już są wyraźnie widoczne. - Od razu widać też jednak, która poszła w dziadka, a która w babcię. Ela zostawiona na pół sekundy złapała za pilota, sama włączyła sobie TV i chciała od świtu oglądać sport, Za to Mania złapała za odkurzacz i ogarnęła przedpokój, kuchnię i jadalnię – opisał na Instagramie. Na koniec zwrócił się do innych rodziców, którzy wychowują małe dzieci. - Dobrego dnia wszystkim, a zwłaszcza tym, których pociechy też uważają sen za dziwny przeżytek starych ludzi… - zakończył. Jak widać, Szymon Holownia z ogromną cierpliwością i miłością podchodzi do wychowywania swoich córeczek i nawet niewyspanie nie jest w stanie tego zmienić.

Sonda
Lubisz Szymona Hołownię?
Szymon Hołownia o sukcesie Polski 2050: "Jest klient na nasz produkt, bo ludzie od 3 lat dopłacają do tego, by firma istniała" [Express Biedrzyckiej]
Nasi Partnerzy polecają