FOTY NIE POZOSTAWIAJĄ ZŁUDZIEŃ

Tak teraz wygląda Kinga Duda. Strach, co sobie robi i to w biały dzień! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2022-12-07 15:15

Kinga Duda to jedyna córka pary prezydenckiej Andrzeja Dudy i Agaty Dudy. Niedawno jedynaczka skończyła 27 lat. Kinga Duda jest wielką dumą rodziców: zdobyła dobre wykształcenie i poszła w ślady ojca, bo została prawniczką. Niestety, robi też coś, z czego raczej nie ma co się cieszyć. To, co czyni dla swojego organizmu, jest szalenie niezdrowe. Znów została przyłapana na paleniu.

Kinga Duda jest oczkiem w głowie rodziców: Andrzeja Dudy i Agaty Dudy

Kinga Duda jest wielką dumą rodziców. Skończyła prawo w Krakowie, odbyła zagraniczny staż, a pracę znalazła w Warszawie, czyli blisko Andrzeja Dudy i Agaty Dudy. Żyje jednak na własny rachunek i jak donoszono jakiś czas temu, wynajmuje mieszkanko. Wyszło to na jaw wówczas, gdy jedna z youtuberek ujawniła, że prezydnetówna wynajęła lokum od jej znajomej. Kinga Duda pracuje jako prawniczka w jednej z warszawskich kancelarii.

Córka prezydenta zabrała głos na wieczorze wyborczym 2020. Padły ważne słowa 

Kinga Duda nie jest jednak typem celebrytki, która ma ochotę brać udział w wielkich galach czy imprezach. Polacy mogli ją oficjalnie zobaczyć dosłownie tylko kilka razy, w czasie kampanii wyborczych przed wyborami prezydenckimi, w których startował jej ojciec. Co więcej, podczas wieczoru wyborczego w 2020 roku zabrała nawet głos. Ze sceny nawoływała: - Niezależnie od tego, kto wygra te wybory, chciałabym zaapelować do państwa, żeby nikt w naszym kraju nie bał się wyjść z domu. Niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, jakie mamy poglądy, jakiego kandydata popieramy i kogo popieramy, wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługujemy na szacunek - mówiła. Czasem jednak udaje się ją zauważyć w mniej oficjalnych okolicznościach.

Kinga Duda przyłapana z papierosem 

Ostatnio paparazzi przyłapali Kingę Dudę, gdy szła paląc papierosa. Szła otulona ciepłym szalem, z gołą głową, w ciemnym płaszczu i raz po raz puszczała dymek. Nie jest tajemnicą, że Kinga niestety dla swego zdrowia, pali. Zresztą, prezydent Andrzej Duda także palił, ale to już przeszłość. Kilka lat temu w czasie tzw. Q&A zapytał go o palenie jeden z internautów: - Po święcie Trzech Króli w 2017 roku podjąłem poważną męską decyzję, że tym razem rzeczywiście rozstanę się z paleniem. (...)  Od 12 stycznia 2017 roku nie wziąłem papierosa do ust, nie paliłem papierosa ani żadnego innego tytoniu. Mogę powiedzieć, że jest to mój osobisty sukces. Polecam - komentował. 

NIŻEJ ZOBACZYCIE NAJNOWSZE ZDJĘCIA KINGI DUDY:

Agata Duda przesyła całusa prezydentowi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany