Mamy zdjecia

Zabawa senatora Kwiatkowskiego tylko dla odważnych! Polityk szaleje na linach

2023-08-15 5:00

Wakacje to świetny moment, by spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu. Jedni wybierają spacery, inni jazdę na rowerze, a senator Krzysztof Kwiatkowski postawił na park linowy. Zabawa w takim miejscu wymaga nie tylko świetnej kondycji, ale i nerwów ze stali!

Wakacje zbliżają się powoli do końca, za to kampania wyborcza ruszyła pełną parą. Każdy polityk ma swoje sposoby, by w tym intensywnym okresie pozostać w formie. Senator Krzysztof Kwiatkowski uznał, że zażyje trochę ruchu w parku linowym.

- Przede mną intensywna kampania wyborcza dlatego w ramach poprawy kondycji wybrałem się w weekend do parku linowego i zaliczenia dwóch tras o najwyższym i średnim stopniu trudności. Wszystko robiłem z takim przekonaniem, że każda kropla potu wylana teraz to lepsza kondycja w kampanii – mówił nam.

Polityk wspiął się wysoko i bez oporów chodził po drabinkach linowych, nie raz opierając stopy tylko na sznurku. Krzysztof Kwiatkowski zachował jednak wszelkie zasady bezpieczeństwa: miał na głowie kask, rękawice i sportowe buty, a do tego miał zabezpieczanie. Takie harce na wysokościach mogą być przerażające nie tylko dla osób z lękiem wysokości, jednak senator świetnie się bawił.

- Dodatkowo kiedy człowiek wisi na wysokości konarów drzew, to może nabrać większego dystansu do codziennych spraw i z większym optymizmem i wiarą podchodzić do różnych spraw – opowiadał nam.

Po szaleństwach w parku linowym Krzysztof Kwiatkowski postanowił nieco ochłonąć i wynagrodzić sobie ćwiczenia.

- Po intensywnym wysiłku fizycznym poszedłem na lody i wodę mineralną - opowiadał nam senator Krzysztof Kwiatkowski.

QUIZ. Czy ta wypowiedź polityka jest prawdziwa? Pytania dla śledzących "Wiadomości" i "Fakty"

Pytanie 1 z 12
Czy to prawdziwa wypowiedź Donalda Tuska: "Gdy widzę te pląsy u Rydzyka, to jestem dumny z Polski"
Wieczorny Express - Barbara Nowacka