Czyżby prezent dla wnuczka?

Zakapturzony Tusk wkłada hulajnogę z olbrzymią kokardką do wypasionej bryki. Wszystko nadzoruje żona

2023-02-28 5:10

W tym tygodniu przewodniczący PO Donald Tusk wraca do podróży po Polsce, aby zachęcać Polaków do zagłosowania w wyborach na KO. W niedzielę polityk mógł jeszcze odpocząć od pracy, ale musiał spełnić swoje domowe obowiązki. Fotoreporter zauważył Donalda Tuska, kiedy załadował do auta żony, Małgorzaty tajemnicze pakunki.

Niedziela z prezentami

Donald Tusk wraca do spotkań z wyborcami. Prawie codziennie będzie odpowiadał na pytania Polaków w mniejszych i większych miejscowościach. W weekend mógł jeszcze odpoczywać i leniuchować w swoim sopockim domu. Z kolei żona Małgorzata prawdopodobnie wypełniała w tym czasie babcine obowiązki. Nasz reporter zauważył, że małżeństwo wyszło w niedzielę do auta.

Kaczyński się modlił, a Tusk robił formę. Tak liderzy PiS i PO szykują się do spotkań z wyborcami [ZDJĘCIA]

Były premier załadował do samochodu tajemnicze pakunki, z których jeden można było rozpoznać. Była to niewielka hulajnoga przwwiązana kokardą. Prawdopodobnie był to prezent dla wnuka lub wnuczki, który Małgorzata Tusk zawiozła potomkowi.

Jan Piekło: Putin musi być bardzo osłabiony, niedługo utraci władzę

Coraz więcej wnucząt

Przypominamy, że przewodniczący PO ma dwoje dzieci: Kasię i Michała. Michał Tusk doczekał się trzech synów. Pierwszy z nich urodził się w 2009 r. Kilka lat później na świat przyszedł drugi syn, a w 2016 r. urodził się trzeci synek Michała.

Z kolei Kasia Tusk pierwszą córeczkę urodziła w 2019 r., a drugą w roku 2021.

Express Biedrzyckiej - Janusz REITER [27.02.2023]
Sonda
Czy Donald Tusk jest pracowity?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają