Zbigniew Ziobro

i

Autor: Piotr Grzybowski/Super Express Zbigniew Ziobro

Co za niespodzianka!

Zbigniew Ziobro został wujkiem! Odwiedził maluszka z prezentami [Foto]

2023-02-03 11:26

Zbigniew Ziobro ma dwóch synów już całkiem sporych synów, a teraz został wujkiem! Lider Solidarnej Polski pamiętał o nowonarodzonym synku kolegi z partii - Dariusza Mateckiego - i przyjechał do niego z prezentami. Zdjęcia z wizyty wujka Zbyszka pojawiły się już w sieci. Zbigniew Ziobro - jako doświadczony ojciec - wie, jakie kupić zabawki.

Zbigniew Ziobry przywiózł prezenty dla synka Dariusza Mateckiego z Solidarnej Polski

Zbigniew Ziobro ma dwóch synów z żoną Patrycją Kotecką: Jana (12 l.) i Andrzeja (8 l.). Chłopcy dawno już wyrośli z pieluch, ale pewnych rzeczy się nie zapomina i minister sprawiedliwości na pewno może udzielić cennych rad młodszemu koledze z partii. Dariuszowi Mateckiemu synek Witold urodził się w styczniu. Radny Solidarnej Polski wrzucił do sieci zdjęcie noworodka. - Dzień dobry. Pan Witold pozdrawia Twitterka - napisał na Twitterze. Teraz młodego tatę odwiedził sam szef - minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Wujek nie przyszedł z pustymi rękami. - Jak myślicie, małemu Witoldowi spodobają się zabawki od ministra Ziobry? - tak podpisał fotkę Dariusz Matecki.

Kim jest Dariusz Matecki z Solidarnej Polski? To pupil Zbigniewa Ziobry

Polityk Solidarnej Polski - mimo że nie zasiada w parlamencie - należy do najbardziej zaufanych ludzi Zbigniewa Ziobry. Kim jest Dariusz Matecki? Szczeciński radny słynie z radykalnie prawicowych poglądów i ostrego języka wobec politycznych oponentów. Dariusz Matecki swego czasu zaatakował nawet papieża Franiczka, któremu doradził... dymisję. Innym razem z kolei oburzył go neon, który skojarzył mu się z Niemcami. Narodziny syna raczej nie sprawiły, że pupil Zbigniewa Ziobry złagodniał. - Krzyki, że jedni przekazują fundusze organizacjom konserwatywnym, inni organizacjom skrajnie lewicowym, a nikt już nie krzyczy, że rząd Donalda Tuska i Waldemara Pawlaka podarował putinowskiemu Gazpromowi miliard złotych - tak brzmi jeden z ostatnich wpisów Dariusza Mateckiego na Twitterze.

W naszej galerii prezentujemy, jak Zbigniew Ziobro strzelał na strzelnicy

Ziobro na strzelnicy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany