Marta Kaczyńska w 11. rocznicę śmierci rodziców pokazała nieznane materiały. Łzy same lecą

2021-04-11 8:01 Sara Osiecka
Marta Kaczyńska
Autor: Łukasz Gągulski/Super Express Marta Kaczyńska

10 kwietnia 2010 roku Marta Kaczyńska straciła oboje rodziców w katastrofie TU-154 pod Smoleńskiem. To musiał być dla niej ogromny szok i smutek. Od tamtej pory co roku w dniu ich śmierci składa rodzicom hołd, między innymi na swoim Facebooku.

Nie przegap: Duda, Kaczyński i Morawiecki wspólnie modlą się za ofiary katastrofy smoleńskiej [GALERIA]

W tym roku zrobiła podobnie. 11 kwietnia 2021 popołudniu dodała na swoje media społecznościowe bardzo stare zdjęcie swojej mamy, pokazujące młodziutką Marię Kaczyńską, trzymającą aparat. Można zgadywać, że obie panie łączyła miłość do aparatu. Pokazała też, jak napisała, swoje ulubione zdjęcie taty, który siedzi przed mikrofonami w Davos w styczniu 2010 roku. Wykonano je w Szwajcarii podczas 40. Światowego Forum Ekonomicznego.

Zobacz: Dwa wybuchy przyczyną katastrofy smoleńskiej? Zaskakujące ustalenia komisji Macierewicza

Ponadto Marta Kaczyńska zamieściła na swoim profilu link do artykułu „W Polityce”, gdzie współpracownicy wspominają Lecha Kaczyńskiego i to, jakim był człowiekiem.  Koledzy byłego prezydenta mówią o nim w samych superlatywach, opisując nie tylko jego podejście do polityki, ale też charakter.

Na pewno nie jednemu internaucie zakręciła się łezka w oku, gdy zobaczył, jak córka postanowiła oddać cześć rodzicom.

11. rocznica katastrofy smoleńskiej. Stewardesa Justyna Moniuszko miała tylko 25 lat. Spoczywa na cmentarzu w Białymstoku
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze