Straszne słowa Natanka o dziecku z in vitro! "Jest produktem". Politycy oburzeni. WIDEO

Koronawirus. Ksiądz Natanek manipuluje ludźmi? Jego wyznawcy ukrywają zakażenie!
Autor: YouTube.com Suspendowany ksiądz Piotr Natanek wmawia swoim wyznawcom, że koronawirus to fikcja, dlatego ukrywają oni objawy choroby

Jak tak można? Piotr Natanek powiedział coś, od czego włos jeży się na głowie. Suspendowany ksiądz oburzył internautów strasznymi słowami na temat dziecka poczętego za pomocą metody in vitro. Natanek stwierdził, że jest ono "produktem", ponieważ powstało "poza Bogiem". Na słowa Natanka zareagowali m.in. europoseł Robert Biedroń i senator Adam Szejnfeld.

Wstrząsające słowa Piotra Natanka

Piotr Natanek zasłynął wieloma bulwersującymi wypowiedziami. Ostatecznie kardynał Stanisław Dziwisz w 2011 r. zdecydował się nałożyć na Natanka suspensę. Oznacza to, że ksiądz nie może wykonywać czynności kapłańskich. Jak widać, Natankowi nie przeszkadza to w wygłaszaniu oburzających opinii.

- Dziecko poczęto z probówki, poza Bogiem, jest produktem, a nie bytem. Nie istotą. Jest zwierzęciem - mówi na nagraniu, które krąży po sieci suspendowany ksiądz Piotr Natanek.

Nie przegap:

- Kardynał Nycz w szpitalu. Znamy nowe fakty o stanie jego zdrowia. Właśnie przekazano szczegóły

- Wstrząsające wyznanie! Posłance Lewicy grożono śmiercią. Zawiadomiła policję. WIDEO

Biedroń i Szejnfeld oburzeni

Oburzenia słowami Natanka nie kryje europoseł Robert Biedroń.

- Co może czuć matka, która słyszy, że jej dziecko nie jest człowiekiem tylko produktem?! In vitro to życie i nienawiść tego nie zmieni - napisał na Twitterze polityk Lewicy.

Na słowa Natanka zareagował również senator KO Adam Szejnfeld.

- Pomijam to, czy jest już w tej sprawie reakcja władz kościelnych, ale... zastanawiam się, czy nie mamy tu do czynienia także ze złamaniem prawa - skomentował.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze