Koszmar w sylwestrową noc! Andrzeja Dudę i jego żonę spotkała potworna przykrość. Wszelkie hamulce puściły

2021-01-01 16:27 likp
Andrzej Duda, Agata Duda
Autor: Łukasz Gągulski Andrzej Duda, Agata Duda

Prezydent RP i Agata Duda po czymś takim mogą długo dochodzić do siebie. To, co ich spotkało w sylwestrową noc, było bowiem prawdziwym koszmarem. Andrzej Duda wrzucił na Twittera jedno sympatyczne zdjęcie z pierwszą damą, a potem na parę prezydencką wylał się okrutny hejt. Ludziom puściły wszelkie hamulce. Fala wyzwisk, która z całą mocną uderzyła w parę prezydencką szokuje. Jak tak można?! I to w sylwestra! Andrzej Duda następnym razem pewnie dwa razy się zastanowi, zanim wrzuci zdjęcie z żoną.

Andrzej Duda - jak przystało na głowę państwa - wygłosił w sylwestrowy wieczór specjalne mocne orędzie. - Chcę szczególnie podziękować tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu walki z pandemią - mówił prezydent (TU PRZECZYTASZ INNE FRAGMENTY ORĘDZIA ANDRZEJA DUDY). Jednak to nie telewizyjne wystąpienie Andrzeja Dudy wywołało największe emocje, tylko jego post okraszony zdjęciem z małżonką - Agatą Dudą. - Drodzy TT-owicze! Składamy Wam najserdeczniejsze życzenia Szczęśliwego Nowego Roku! Niech cały upłynie w zdrowiu, spokoju i wszelkim powodzeniu. A przede wszystkim niech to będzie, dla Polski - dla Wszystkich i dla Każdego, bardzo dobry 2021 rok! Miłego wieczoru sylwestrowego - napisał prezydent na Twitterze. To wystarczyło internetowym napastnikom do ataku. Na prezydencką parę wylało się morze hejtu. Nawet sylwester okazał się dobrym dniem do brutalnej napaści słownej na prezydenta i Agatę Dudę. 

CZYTAJ TAKŻE: Ziemkiewicz na pogaduchach u Rydzyka. Niezłe teksty o dziewczynach. Z tego będzie afera!

Wiele okropnych wpisów nie nadaje się do cytowania. "Jesteś w tej całej historii postacią tragiczno-komiczną. Właściwie nikt nie traktuje cię poważnie, jesteś obiektem memów i kpin, twój dorobek jest właściwie żaden", "Jesteś najgorszym Prezydentem w historii Polski- to jedne z łagodniejszych tekstów hejterów. Na szczęście dla Andrzeja Dudy i pierwszej damy spora część internatów pozytywnie zareagowała na życzenia. "Dziękuję. Nadal z Panem Prezydentem. Proszę bronić naszej wolności" - napisała jedna z internautek. 

ZOBACZ TAKŻE: Tak mieszka Tusk. Dla wielu osób to szok, nie tak to sobie wyobrażali

Andrzej Duda powołał specjalną radę. Ważne słowa o Lechu Kaczyńskim
Najnowsze
KOMENTARZE