Anita Werner najpierw ogłosiła nowinę, a teraz pokazała zdjęcia. Gratulacje!

2021-07-26 16:09
Anita Werner z mężem promuje książkę
Autor: @anita_werner_official/ INSTAGRAM Anita Werner z mężem promuje książkę

Wygląda na to, że Anita Werner jest równie aktywną dziennikarką, co sportsmenką. Prezenterka Faktów wczoraj pochwaliła się informacją o przebiegnięciu drugiego w swoim życiu półmaratonu. Dziennikarka TVN przebiegła dystans 21,0975 km w czasie 2:05:05. - Mam 43 lata i przez niecały rok poprawiłam swój wynik o 13 minut! Nie wierzę! Jestem mega szczęśliwa! - pisała uskrzydlona półmaratonka. Dziś pani Anita wrzuciła kolejne zdjęcia ze sportowej imprezy.

Anita Werner pobiła swój rekord życiowy! 

- Wszystko jest możliwe i jeżeli chcę, to mogę! To nie tylko słowa, to naprawdę działa! A mój drugi półmaraton w życiu i mój wynik, są na to najlepszym dowodem - napisała dziś dziennikarka na swoim Instagramie, która zdradziła swój przepis na udane biegi. "Praca + trening + determinacja + konsekwencja = osiągnięcie celu", pouczyła pani Werner.  

>>>Anita Werner ogłosiła nowinę. Zrobiła to w wieku 43 lat! "Jestem mega szczęśliwa"

- To równanie znowu się sprawdziło. Nocny półmaraton w Szczecinie to był mój 74 bieg w tym roku. W sumie przebiegłam w tym roku 573 km! Był plan, były treningi i nie było wymówek. Czasem mi się nie chciało, czasem było mi ciężko, ale wiedziałam, że jak odpuszczę, to nie dojdę tam, dokąd chcę - napisała dziennikarka.

Anita Werner: "Nie zawsze wyrabiałam sto procent normy"

Nie zawsze wyrabiałam sto procent normy, zdarzało się, że nie dawałam rady przebiec tyle, ile było w planie. Porażki są częścią walki, a ja jestem tylko człowiekiem, ale dziś mogę powiedzieć - walczyłam sama ze sobą i wygrałam. Jestem 43-letnią kobietą i jestem z siebie dumna - chwaliła się pani Anita. 

>>>Wyszło na jaw, że chłopak Anity Werner jest nie tylko jej partnerem! Gwiazda Faktów TVN sama to wygadała

Wspaniała nowina Anity Werner! Gratulacje

Trzeba przyznać, że bez względu na wynik, taka determinacja i siła do stawiania sobie poprzeczki zawsze wyżej, jest zaiste godna podziwu. Całą redakcją "Super Expressu" składamy gratulacje oraz obiecujemy przyglądać się kolejnym sukcesom "telewizyjnej siłaczki". 

>>>WIĘCEJ W "SUPER EXPRESSIE"

>Lex TVN. Kaczyński zmasakrowany przez medioznawcę. "Prezes chce..."[EXPRESS BIEDRZYCKIEJ]

>Amerykanie straszą PiS. "Będzie to miało swoje konsekwencje"

>Anita Werner zalała się krwią. Poduszka powietrzna eksplodowała

Tak zmieniała się Anita Werner
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE