Awantura w TVP Info. Niewiarygodne, co zrobił poseł Koalicji Obywatelskiej

2021-11-29 10:36
Screen TVP Info
Autor: Screen TVP Info Screen TVP Info

Na antenie TVP Info doszło do awantury. Niespodziewanie Dariusz Joński, poseł KO, wyszedł ze studia, wykrzykując przy tym pewne słowa. Polityk starł się z dziennikarzem Miłoszem Kłeczkiem i w trakcie nagrywania nie wytrzymał. Puściły mu nerwy i postanowił nie występować dłużej w programie. Sprawę skomentowały liczne media.

Dariusz Joński opuścił program TVP Info

"Od dzisiaj nie biorę udziału w programach prowadzonych przez funkcjonariusza PiS Pana Kłeczka"- napisał na Twitterze Dariusz Joński.  W trakcie programu w TVP Info dziennikarz powiedział politykowi, że uprawia populizm i propagandę. Poseł KO stwierdził, że nie może wyrazić swojego zdania, ponieważ notorycznie przerywane są mu jego wypowiedzi. - Pan mi nie pozwolił skończyć zdania - mówił. Następnie dziennikarz zapytał Jońskiego, po co ten przychodzi w ogóle do jego programu. - Po co pan przychodzi do tego programu? - powiedział Miłosz Kłeczek. - Właśnie po to, aby powiedzieć jaka jest sytuacja (...) Pan zagłusza to, co ja chcę powiedzieć, dlatego że pan nie jest dziennikarzem, pan jest funkcjonariuszem i nie chce usłyszeć, co ja chcę powiedzieć - wyjaśnił Joński. Ponadto gospodarz programu uderzył w brak wiedzy polityka i brak dobrych manier, jakoby miał nie dać dojść do słowa posłance Lichockiej. - Pan poseł przyszedł odstawić medialną szopkę, po czym opuszcza studio - podsumował prowadzący, gdy poseł Joński wstał z krzesła i udał się do wyjścia. Miłosz Kłeczek próbował jeszcze przekonać posła Jońskiego, żeby został i odpowiedział na pytania dotyczące Donalda Tuska, ale bezskutecznie. - Pan poseł Joński abdykował - spuentował prowadzący.

Przeczytaj koniecznie: Adam Niedzielski o wariancie Omikron: "Game changer". Nowe obostrzenia od grudnia

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE