Borys Budka jest nie do poznania! Co mu się stało?! Te zdjęcia szokują

2021-05-17 17:16
Spalony słońcem Borys Budka
Autor: TWITTER, FORUM Spalony słońcem Borys Budka

Borys Budka, przewodniczący Platformy Obywatelskiej, przechodzi ciężki polityczny czas. Nie dość, że jest krytykowany w partii, a kolejni politycy mają dość jego przywództwa, to jeszcze stało się coś takiego! Wszystko możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej. Szef PO Borys Budka jest nie do poznania, bo tak spaliło go słońce! Zobaczcie zdjęcia poniżej.

Borys Budka od dłuższego czasu nie ma łatwo. Także poniedziałek 17 maja to nie był prosty dzień dla Budki. Nie dość, że polityczną ofensywę przypuścił PiS ogłaszając Polski Ład, to w dodatku w PO nie dzieje się dobrze. Borys Budka z trudem panuje nad PO i jej politykami, którzy jak europosłanka Róża Thun odchodzą z PO, a inni, jak posłowie Paweł Zalewski, czy Ireneusz Raś,, są z niej wyrzucani. Przewodniczący Borys Budka w poniedziałek przebywał m.in. w Dąbrowie Tarnowskiej, gdzie wypowiadał się m.in. o Rasiu i Zalewskim. – Każdy ma prawo odwołać się do sądu koleżeńskiego i sąd rozpatrzy to, co będzie w takich odwołaniach. Natomiast no sam styl. Przypomnę, że komunikat zarządu Platformy jest bardzo lakoniczny. Uzasadnienie otrzymają posłowie. Natomiast jeżeli ktoś chce działać dla dobra Platformy, to jednak powinien się odwołać, a nie zrobić z tego spektakl – mówił Borys Budka w Dąbrowie Tarnowskiej. Uwagę przykuwała jednak jego spalona słońcem głowa. Budka był nie do poznania! Mimo, że promienie słoneczne dawały mu się mocno we znaki, to szef PO nie odpuszczał i dalej komentował wykluczenie z PO dwóch posłów. 

– Wielokrotnie słyszałem podważanie decyzji statutowych organów. Nie wylatuje się z Platformy, dopóki ja jestem przewodniczącym, za krytykę kogokolwiek. Ale wylatuje się z Platformy za nielojalność. Wylatuje się za podważanie ciężkiej pracy koleżanek i kolegów, ale przede wszystkim wylatuje się za to, że ktoś w trudnych czasach próbuje rozwalać Platformę od wewnątrz i na to nigdy nie będzie zgody z mojej strony. Decyzja zarządu została podjęta po długiej dyskusji i tylko trzy osoby na trzydzieści osób, głosowały przeciwko wykluczeniu z partii pana posła Rasia. Tylko trzy osoby głosowały przeciwko wykluczeniu pana posła Zalewskiego. To powinno im dać do myślenia – mówił Borys Budka w Dąbrowie Tarnowskiej.

NIE PRZEGAP: Wcześniejsze wybory, a później rządy PiS, Lewicy i PSL?! Znany politolog z Kielc nie ma wątpliwości

Super Raport 17.05 (Goście: Bronisław Komorowski - były prezydent RP, Marek Zuber - ekonomista), Sedno Sprawy: Waldemar Buda
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE