Były prezes NIK ma koronawirusa? Czeka na wyniki. „Miałem kontakt z senatorem Libickim”

2020-08-04 6:05 Anna Chenevet
Krzysztof Kwiatkowski
Autor: Marek Brzeziński

Zaczęło się od senatora PSL Jana Filipa Libickiego (49 l.), który w weekend ujawnił, że jest zakażony koronawirusem. Na innych przedstawicieli izby zadumy padł blady strach. Zaplanowane posiedzenia zostały przesunięte, a w Senacie sporządzono listę osób, które miały ostatnio kontakt z Libickim. Jedną z nich jest Krzysztof Kwiatkowski (49 l.), senator KO. Obecnie przebywa na kwarantannie i z niecierpliwością czeka na swój test.

- Do momentu kiedy będę miał ostateczny wynik testu, czyli do środy, będę sumiennie przestrzegał kwarantanny, by nie stanowić zagrożenia dla innych – mówi nam Kwiatkowski podkreślając, że obecnie czuje się dobrze.

ZOBACZ TEŻ: PILNE! Kolejny senator ZAKAŻONY KORONAWIRUSEM

- Z panem senatorem Libickim widziałem się w połowie ubiegłego tygodnia. Dodatkowo miałem kontakt z inną osobą, u której zachodziło podejrzenie zakażenia. W weekend otrzymałem wyniki badań, na szczęście negatywne. Z uwagi na zaistniałą sytuację trzeba je oczywiście powtórzyć, by mieć stuprocentową pewność. Tym bardziej, że planowałem wziąć udział w Zgromadzeniu Narodowym – dodaje były szef NIK. Zgromadzenie Narodowe z okazji zaprzysiężenia prezydenta zaplanowano na czwartek.

Paweł Kukiz - najlepsze momenty Expressu Biedrzyckiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze