Córeczka Kurskich już mówi pierwsze słowa. Prezes TVP pęka z dumy!

2021-12-09 7:10
Pierwsze słowa Anny Klary Teodory: Tata, tata
Autor: KASIA ZAREMBA/ SUPER EXPRESS Pierwsze słowa Anny Klary Teodory: Tata, tata

Jacek Kurski i jego żona Joanna z pewnością nie mogą się doczekać tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. Tym razem będą dla nich naprawdę wyjątkowe, bo po raz pierwszy spędzą je z małą Anną Klarą Teodorą. Dziewczynka już zdążyła zrobić rodzicom cudowny prezent! Aż się łezka w oku kręci.

Jacek Kurski musi być niezwykle dumny z ośmiomiesięcznej córeczki. Jak zdradziła nam Joanna Kurska, Ania już zaczęła mówić. - Ania wypowiada już pierwsze słowo: tata – powiedziała nam. Tymczasem w domu Kurskich już pełną parą ruszyły przygotowania do świąt. Wszędzie widać ozdoby: świecące renifery, kosze pełne jabłek, worek z prezentami i miniaturowe choinki. Ania dostała też sukieneczkę w czerwoną kratę. Jej mama ma identyczną! Joanna Kurska zamierza też włączyć córeczkę w przygotowania oraz do uczty przy wigilijnym stole. - Będziemy piekli pierniki z Anią. Nasza córeczka zasiądzie przy stole wigilijnym w swoim foteliku – powiedziała nam żona Jacka Kurskiego. Jak podkreśla, to dla całej rodziny bardzo ważny i szczególny czas. - To będą pierwsze święta z Anią. Nie możemy się ich doczekać, chociaż święta spędzimy we własnym gronie z uwagi na koronawirusa i różne mutacje – mówiła „Super Expressowi”. Udało nam się także dowiedzieć, co Anna Klara Teodora dostała już od Mikołaja i co znajdzie pod choinką. - 6 grudnia Ania dostała od św. Mikołaja misia Paddingtona , a pod choinkę mam dla niej lalkę bobasa – ujawniła Joanna Kurska.

Sprawdź: Joanna Kurska z maluszkiem przygotowuje się do świąt. Zaszaleli!

Sonda
Ubrałeś już swoją choinkę?
Jacek Kurski: W domu prezesa TVP rozbrzmiewa muzyka Chopina
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE