Donald Tusk pokazał wyjątkowo smutne zdjęcie. Opis chwyta za serce, "samotność"

2021-05-13 17:18
Donald Tusk
Autor: AKPA Donald Tusk

Donald Tusk nie jest zbyt aktywny w swoich mediach społecznościowych w porównaniu do innych polityków, jak na przykład Krystyna Pawłowicz, jednak od czasu do czasu pokazuje zdjęcia ze swojego życia na swoim Instagramie. Teraz były premier przebywa w Grecji, gdzie łączy obowiązki zawodowe ze zwiedzaniem. Na najnowszym zdjęciu widać, jak stoi na tle Akropolu. Choć fotografia ma niezwykłą atmosferę, dla niektórych może okazać się wyjątkowo smutna.

Donald Tusk przebywa w Grecji. Postanowił przy okazji podzielić się swoimi przemyślaniemi z internautami. - Politycy i intelektualiści z całego świata rozmawiają w Atenach między innymi o przyszłości demokracji w Europie. Za motto swojego wystąpienia przyjąłem słowa Peryklesa, że wolność dana jest wyłącznie tym, którzy mają odwagę jej bronić. Ten żarliwy demokrata padł ofiarą ateńskiej epidemii, ale jego idee przetrwały do dziś, podobnie jak zbudowany za jego czasów Partenon - napisał. Uwagę najbardziej przykuwa jednak zdjęcie Donalda Tuska na tle Akropolu, skąpanego w promieniach popołudniowego słońca. Nie wszystkim ten widok może się jednak spodobać.

Nie przegap: Donald Tusk pogrążony w wielkim smutku. Nie żyje pan Andrzej. "Nie zdążyłem mu tego powiedzieć"

Donald Tusk pozuje na tle Akropolu

Przy okazji odwiedzin jednego z najpopularniejszych zabytków świata Donald Tusk zauważył istotny fakt. - Samotność na Akropolu możliwa jest tylko w czasie zarazy - stwierdził. Choć to rzadki widok, a turyści zazwyczaj marzą, by w spokoju móc cieszyć się zwiedzaniem, widok pustych miejsc zazwyczaj tętniących życiem może wywołać smutek. Dotyczy to zwłaszcza osób, które kochają podróże, a przez pandemię koronawirusa nie mogą zobaczyć wymarzonych miejsc. Można mieć jednak nadzieję, że szczepieniom przeciw Covid-19 szybko wrócimy do normalności i wróci możliwość swobodnego podróżowania.

Zobacz: Co się dzieje z Donaldem Tuskiem? Przyłapaliśmy go na zakupach, jego zachowanie daje do myślenia

SuperNova w samo południe - Paszporty Covidowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze