Dramat Witolda Waszczykowskiego. Nie może chodzić! Ma problemy z mówieniem

2021-09-11 6:00
Witold Waszczykowski. Nie może chodzić ma problemy z mówieniem
Autor: TOMASZ RADZIK/ SUPER EXPRESS Witold Waszczykowski. Nie może chodzić ma problemy z mówieniem

Dramat w życiu byłego szefa MSZ, europosła PiS Witolda Waszczykowskiego (64 l.). Polityk od kilku miesięcy cierpi na polineuropatię. Choroba objawia się m.in. drętwieniem, mrowieniem i bólem kończyn, a w konsekwencji niedowładem nóg. - Pojawiły się tez problemy z mówieniem, czasem wypadają rzeczy z ręki. Nie ma szans raczej na poprawę. Nadzieja jest taka, że to się skończy parkinsonem, a nie alzheimerem – mówi nam Witold Waszczykowski.

Dramat Witolda Waszczykowskiego! Ma bezwład nóg

Europoseł Witold Waszczykowski kilka miesięcy temu przeszedł operację wszczepienia endoprotezy w nodze. Nie spodziewał się jednak, że zaatakuje go bezwład nóg i polityk będzie musiał walczyć o zdrowie. - Po wyjściu ze szpitala okazało się, że bezwład nóg jest podtrzymywany i neurochirurg uznał, żebym się przebadał pod kątem polineuropatii. I okazało się, że ją mam. I zaczęło się szukanie przyczyn. A tych może być mnóstwo, jak choćby borelioza, czy cukrzyca, ale te choroby wykluczono. Jedyne co znaleziono to drastycznie niski poziom witaminy B12 w organizmie. Dostałem serię zastrzyków i w dalszym ciągu trwa poszukiwanie przyczyn. Przechodzę rezonansy i czekam – opowiada nam Witold Waszczykowski.

>>>KOMPROMITACJA Waszczykowskiego! Rozmawiał z ministrem NIEISTNIEJĄCEGO państwa...

Waszczykowski: "Żadnego polexitu nie będzie" 

Były szef MSZ może liczyć na rodzinę, nie poddaje się. - Mam wsparcie wśród najbliższych. Ta choroba objawia się bezwładnością kończyn, mam też już problemy z mówieniem, trudno mi chodzić, czasem wypadają rzeczy z ręki – dodaje polityk. Mimo wszystko Witold Waszczykowski jakoś się trzyma, nie zapomina o polityce. Ostatnio mocno oburza go narracja opozycji o tym, że PiS chce wyjścia Polski z UE. - Totalna opozycja zarzuca nam, że zmierzamy do „polexitu”. Chcę zapewnić, że nic takiego nie ma miejsca! Jesteśmy w UE, ponieważ chcieliśmy wrócić do Zachodu. Nie możemy być państwem żyjącym samodzielnie. I żadnego „polexitu” nie będzie – kwituje Witold Waszczykowski. 

>>>Lech Wałęsa uratuje nogę! Wielka radość w rodzinie

>>>Waszczykowski jak prawilny KIBOL! Na stadionach w Łodzi będą go witać jak króla?

Super Raport 23.08 (Goście: Witold Waszczykowski - eurodeputowany PiS, były szef MSZ oraz Krzysztof Śmiszek - Nowa Lewica)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE