Dziennikarka TVN Marta Warchoł zaręczyła się z partnerką: "To było magiczne"

2022-06-23 12:02
Marta Warchoł i Iwona Widomska
Autor: Instagram @marta.warhol Marta Warchoł i Iwona Widomska

Marta Warchoł to znana dziennikarka TVN. Szczególnie głośno zrobiło się o niej w ubiegłym roku w czerwcu, gdy ujawniła, że jest lesbijką. Miesiąc Dumy 2022, jakim jest tradycyjnie czerwiec, to czas okazywania wsparcia dla osób LGBTQ+. To właśnie w nim Marta Warchoł przyjęła zaręczyny od ukochanej, Iwony Widomskiej.

Marta Warchoł to postać, której nie trzeba przedstawiać widzom TVN24. Dziennikarka niemal codziennie pojawia się na wizji w stacji informacyjnej. Zawodowo więc zajmuje się przekazywaniem informacji, a prywatnie wiedzie bardzo udane życie. 22 czerwca zapamięta z pewnością już na zawsze. 

Marta Warchoł się zaręczyła!

Reporterka TVN24 nie kryje się z miłością do Iwony Widomskiej. Panie nie tylko są ze sobą związane i się kochają, ale także wspólnie pracują! Podczas gdy Marta Warchoł zajmuje się pracą w terenie i przygotowywaniem newsów wideo, jej ukochana w TVN jest producentką Faktów TVN.

Obydwie panie miały wczoraj swój dzień, bez wątpienia! Jak bowiem pochwaliła się na Instagramie Marta Warchoł, już nie jest dziewczyną Iwony Widomskiej, ale jej narzeczoną. Reporterka przyjęła zaręczyny swojej ukochanej po niemal 8 latach związku.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z otwarcia klubu dla osób LGBT w centrum Warszawy

Marta Warchoł i Iwona Widomska. Miłość od lat

W dzień, kiedy dokładnie mijało 8 lat od rozkwitu miłości między paniami, Iwona Widomska oświadczyła się Marcie Warchoł. Kipiące szczęściem twarze obu kobiet spoglądają na nas ze zdjęć, które Marta Warchoł i Iwona Widomska zamieściły na Instagramie. Panie zadeklarowały, że teraz pozostaje im tylko czekać na zmianę prawa w Polsce.

- 7 lat i 364 dni byłam jej dziewczyną, od teraz jestem jej narzeczoną. To było magiczne popołudnie. P.S. Czekamy na zmianę prawa - czytamy w opisie do zdjęcia, jakie reporterka TVN zamieściła na swoim instagramowym koncie.

Ogrom wsparcia dla Marty Warchoł i Iwony Widomskiej. My również gratulujemy!

Piękne panie doczekały się masy wspierających je komentarzy pod zdjęciami na Instagramie. Posypały się gratulacje, wyrazy szczęścia, radości i pozdrowienia. Niektórzy z komentatorów zwracali uwagę, że już czas najwyższy zalegalizować w Polsce związki osób tej samej płci. A jakie jest Wasze zdanie w tym temacie? 

Sonda
Czy osoby LGBT są w Polsce dyskryminowane?
Express Biedrzyckiej 22.06 (Adam Bielan, prof. Ewa Marciniak, gen. Stanisław Koziej) Sedno Sprawy: Maciej Wąsik
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE