Dziennikarka TVN w gorącym ujęciu z partnerką

i

Autor: instagram/@marta.warhol

Dziennikarka TVN w gorącym pocałunku z partnerką! [ZDJĘCIE]

2022-02-16 11:43

Dziennikarka TVN, Marta Warchoł, opublikowała w sieci zdjęcie ze swoją partnerką, na którym panie nie szczędzą sobie czułości. Pod fotografią gwiazda anteny TVN24 zamieściła bardzo osobisty wpis. Wspólne zdjęcie kobiet wywołało niemałe poruszenie wśród internautów.

Marta Warchoł jest dziennikarką stacji TVN, która w czerwcu 2021 roku dokonała coming outu. Pierwsze zdjęcie z partnerką, które opublikowała na Instagramie, spotkało się z ciepłym przyjęciem. Fani okazali Marcie Warchoł dużo wsparcia oraz docenili odwagę, którą się wykazała. 

Reakcje internautów dodały dziennikarce TVN otuchy, zaczęła więc regularnie dzielić się zdjęciami ze swoją drugą połówką, Iwoną Widomską, która pracuje przy produkcji "Faktów" w tej samej stacji telewizyjnej. Para chętnie podróżuje, a zdjęcia z najpiękniejszych zakątków odwiedzanych przez kobiety są przez nie publikowane w mediach społecznościowych.

Przeczytaj również: Zrobiły coming out, teraz zachęcają innych. Karolina Brzuszczyńska i Agnieszka Skrzeczkowska

Duże zainteresowanie wzbudził ostatni wpis Marty Warchoł na Instagramie. Dodała ona walentynkową fotografię w objęciach swojej partnerki. Pod zdjęciem wyznała miłość Iwonie Widomskiej i złożyła życzenia swoim fanom. 

"Dużo miłości, a co za tym idzie: cierpliwości, oddania, wyrozumiałości, determinacji i przywiązania, a przede wszystkim ODWAGI. (...) Każdy może kochać jak chce i kogo chce, najważniejsze, żeby robił to całym sercem" - napisała.

"Miłość nie wyklucza, nie wybiera, po prostu pojawia się. Nieważne, co mówią inni, nieważne, czy znajdą się celebryci chętni do krytyki. Walczcie o swoją miłość, nie pozwólcie, żeby homofobia kiedykolwiek stanęła Wam na drodze do prawdziwej miłości" - podkreśliła Marta Warchoł. 

Wpis dziennikarki został entuzjastycznie przyjęty przez internautów. 

"Wszystkiego co najlepsze dla was"

"To zdjęcie wygląda jak bardzo udana kampania reklamowa jeansów"

"Pięknie się na was patrzy" - pisali fani w komentarzach.

Zobaczcie sami!

Te gwiazdy znalazły swoje drugie połówki:

Sonda
Czy znasz osobiście przedstawiciela/przedstawicieli środowiska LGBTQ+?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE