Marta Warchoł i Iwona Widomska

i

Autor: Instagram @marta.warhol Marta Warchoł i Iwona Widomska

Dziennikarka TVN ujawniła, że jest lesbijką. Czułości z ukochaną nad Wisłą [GALERIA]

2021-07-01 17:03

Czerwiec był Miesiącem Dumy, czyli czasem okazywania wsparcia dla osób LGBTQ+. Niedawno wiele emocji wzbudził coming out Andrzeja Piasecznego. Piosenkarz po wielu latach przyznał, że jest gejem. Marta Warchoł - reporterka telewizyjna TVN 24 również przyznała się w sieci do swojej orientacji seksualnej. Pokazała cudowne zdjęcia ze swoją ukochaną, która pracuje dla tej samej stacji, co ona. Panie pokazały miłość nad Wisłą i nie tylko. Sprawdźcie to w naszej galerii!

Czerwiec jest miesiącem, w którym społeczności LGBTQ+ z całego świata spotykają się i celebrują bycie sobą. Na ulicach można spotkać kolorowo ubranych ludzi, którzy maszerują w paradach równości. W tym miesiącu Andrzej Piaseczny wyjawił znacznie więcej faktów ze swojego prywatnego życia niż dotychczas. Wydał nowy utwór pt. "Miłość", którym artysta wspiera osoby, które lękają się różnych rzeczy, w tym coming outu: - Tym, co zrobiłem oraz premierą teledysku do piosenki "Miłość" chcę powiedzieć, że wszyscy, którzy kochają na różne sposoby, niech się nie lękają, to wszystko jest dobre i normalne wbrew temu, co chcieliby powiedzieć ci, którzy zaprzeczają "oczywistej oczywistości". 

Reporterka TVN24 również nie ukrywa swojej miłości. Jest nią Iwona Widomska, producent Faktów TVN. Panie publikują w sieci wspólne zdjęcia. Marta Warchoł obchodziła wczoraj swoje urodziny i z tej okazji zamieściła na Instagramie zdjęcie przedstawiające pocałunek z ukochaną nad Wisłą. Zobaczcie resztę zdjęć tych pięknych kobiet w naszej galerii. 

Andrzej Piaseczny na ściance w Sopocie wysyła "miłość"

SPRAWDŹ: Quiz. Taniec z gwiazdami. Tych momentów nie da się zapomnieć. Dla prawdziwego fana to będzie pestka!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE