Dziennikarka TVN ujawniła, że jest lesbijką. Czułości z ukochaną nad Wisłą [GALERIA]

2021-07-01 17:03

Czerwiec był Miesiącem Dumy, czyli czasem okazywania wsparcia dla osób LGBTQ+. Niedawno wiele emocji wzbudził coming out Andrzeja Piasecznego. Piosenkarz po wielu latach przyznał, że jest gejem. Marta Warchoł - reporterka telewizyjna TVN 24 również przyznała się w sieci do swojej orientacji seksualnej. Pokazała cudowne zdjęcia ze swoją ukochaną, która pracuje dla tej samej stacji, co ona. Panie pokazały miłość nad Wisłą i nie tylko. Sprawdźcie to w naszej galerii!

Marta Warchoł i Iwona Widomska

i

Autor: Instagram @marta.warhol Marta Warchoł i Iwona Widomska

Czerwiec jest miesiącem, w którym społeczności LGBTQ+ z całego świata spotykają się i celebrują bycie sobą. Na ulicach można spotkać kolorowo ubranych ludzi, którzy maszerują w paradach równości. W tym miesiącu Andrzej Piaseczny wyjawił znacznie więcej faktów ze swojego prywatnego życia niż dotychczas. Wydał nowy utwór pt. "Miłość", którym artysta wspiera osoby, które lękają się różnych rzeczy, w tym coming outu: - Tym, co zrobiłem oraz premierą teledysku do piosenki "Miłość" chcę powiedzieć, że wszyscy, którzy kochają na różne sposoby, niech się nie lękają, to wszystko jest dobre i normalne wbrew temu, co chcieliby powiedzieć ci, którzy zaprzeczają "oczywistej oczywistości". 

Reporterka TVN24 również nie ukrywa swojej miłości. Jest nią Iwona Widomska, producent Faktów TVN. Panie publikują w sieci wspólne zdjęcia. Marta Warchoł obchodziła wczoraj swoje urodziny i z tej okazji zamieściła na Instagramie zdjęcie przedstawiające pocałunek z ukochaną nad Wisłą. Zobaczcie resztę zdjęć tych pięknych kobiet w naszej galerii. 

Andrzej Piaseczny na ściance w Sopocie wysyła "miłość"

SPRAWDŹ: Quiz. Taniec z gwiazdami. Tych momentów nie da się zapomnieć. Dla prawdziwego fana to będzie pestka!