FUJ! Prawnik do Rydzyka: "DU**Ę umyj, bo ŚMIERDZISZ". Było też o GACIACH Terleckiego

2020-10-26 13:48 likp
Ryszard Terlecki, Tadeusz Rydzyk
Autor: SUPER EXPRESS (2) Ryszard Terlecki, Tadeusz Rydzyk

Obrzydlistwo! Tak można określić słowa kandydata Koalicji Obywatelskiej w wyborach parlamentarnych 2019. 53-letni prawnik Piotr Zygarski w wulgarny i wyjątkowo niesmaczny sposób skomentował reakcję ojca Tadeusza Rydzyka na protesty w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego zapisów w ustawie antyaborcyjnej. Prawnikowi puściły wszystkie hamulce. Nie tylko Rydzykowi się oberwało. Ofiarą Zygarskiego padł też m.in. wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki.

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego rozsierdził miliony osób w całej Polsce. Z uznaniem przyjęli go za to przedstawicie Kościoła, którzy nie mieli zrozumienia dla demonstrujących przeciw orzeczeniu TK. W prawdziwy szał wpadł ojciec Tadeusz Rydzyk. - Zobaczcie, co się dzieje, strona antykatolicka co wyprawia, żeby wyrwać wiarę, żeby wyrwać umiłowanie drogi bożej, przykazań. Na przykład te wszystkie marsze, które teraz robią itd. O co tutaj chodzi? Róbta, co chceta? Hulajta, piekła nie ma? Twoje ciało należy do ciebie i możesz robić, co chcesz - pieklił się dyrektor Radia Maryja (WIĘCEJ O TYM PRZECZYTASZ TUTAJ). Te słowa spowodowały wybuch agresji u Piotra Zygarskiego. - Rydzyk ty sobie du**ę umyj, bo śmierdzisz przez ekran telewizora, tak samo jak Terlecki z brudnymi gaciorami . Kiedyś była jeszcze wasza kumpela Sobecka w spódnicy z koca wojskowego, to kilometr od niej człowiek miał wrażenie ze dotarł na Hel - miotał obelgami kandydat KO w wyborach parlamentarnych. Fuj! 

ZOBACZ TAKŻE: Awantura o KUPĘ przy Kindze Dudzie! "Sprzątaj teraz!"

Tadeusz Rydzyk
Autor: FACEBOOK Tadeusz Rydzyk

Prawnik nie poprzestał na tym. Na koniec napisał coś absolutnie skandalicznego. - Cała ta mafia pisowska jest tak brzydka i niedomyta, że wstyd ze zamieszkują tą samą Europę . Rydzol wypie.........j - apelował Piotr Zygarski. Brak słow...

Majątek Rydzyka: Zbiory muzealne za 90 milionów, auta za 6 milionów
Najnowsze
KOMENTARZE