Gigantyczna WTOPA Kaczyńskiego. O tym się nie mówi [WIDEO]

2019-05-27 14:52
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019
Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019, Jarosław Kaczyński

Ogromna radość w sztabie wyborczym Prawa i Sprawiedliwości udzieliła się także Jarosławowi Kaczyńskiemu. Chyba z powodu tej euforii zaliczył gigantyczna wtopę. Trudno inaczej wytłumaczyć nieeleganckie zachowanie prezesa PiS. Na szczęście Kaczyński szybko się zreflektował i za swoją wtopę przeprosił. Pewien niesmak jednak pozostał. No korzyść szefa PiS działa to, że o wpadce prawie wcale się mówi.

Jarosław Kaczyński po ogłoszeniu pierwszych wyników sondażowych dziękował m.in. Beacie Szydło, Mateuszowi Morawieckiemu i... socjologom. - Dziś jest bardzo ważny dzień, trzeba go docenić, docenić także autonomiczną wartość naszego zwycięstwa w tych wyborach. Przed naszymi europarlamentarzystami ogromne zadania, ale trzeba też pamiętać, że rozstrzygający bój o przyszłość naszej ojczyzny odbędzie się na jesieni i musimy też zwyciężyć, i to jeszcze bardziej zwyciężyć, niż teraz. To jest ogromne wyzwanie i musimy mu podołać - podkreślił prezes PiS, który po chwili zszedł ze sceny. Atmosfera była znakomita do tego stopnia, że Kaczyński zapomniał o najważniejszym - o tym, komu PiS naprawdę zawdzięcza zwycięstwo.

ZOBACZ TAKŻE: Giertych WCHODZI do gry. Oto jego SPECJALNY plan

Szybko jednak wrócił na scenę i uderzył się w pierś. - Muszę naprawić pewne faux pas, którego się dopuściłem. Otóż ja nie podziękowałem wyborcom a bardzo, bardzo serdecznie, naprawdę z całego serca dziękuje - zapewnił.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE