Jerzy Urban z tajemniczym urządzeniem na szyi. To alarm dla seniora?

2021-07-22 13:06
Jerzy Urban
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Jerzy Urban

Jerzy Urban pojawił się jako gość w najnowszym odcinku programu Moniki Jaruzelskiej. Tym razem odcinek został nagrany w jego domu, a konkretnie w ogrodzie, bo u Jaruzelskiej trwa remont. W czasie wywiadu zostały poruszone różne tematy, ale uwagę zwróciło też to, co Urban miał na szyi. Czym jest urządzenie?

Jerzy Urban był mocno wyczekiwanym gościem przez fanów Moniki Jaruzelskiej. W końcu jednak udało jej się namówić redaktora naczelnego Tygodnika NIE na rozmowę, w czym, jak przyznała, pośredniczyła jego żona Małgorzata Daniszewska. Tym razem odcinek "Monika Jaruzelska zaprasza" był nagrywany w zupełnie innej scenerii, niż zwykle. Aktualnie w domu Jaruzelskiej trwa remont i z tego powodu to u gościa nagrywana została rozmowa. Już na początku wywiadu dało się zauważyć, że Jaruzelska dobrze zna się z Urbanem, a nawet jest z nim po imieniu. Oboje też zupełnie się nie krępowali i razem palili papierosy przez całą rozmowę. Jaruzelska przyznała, że pozwoliła sobie na to po raz pierwszy w historii programu. To, co jeszcze rzucało się w oczy w czasie rozmowy Moniki Jaruzelskiej z Jerzym Urbanem to to, co miał zawieszone na szyi. Niewielkie urządzenie cały czas miał przy sobie. Czym było? Przypominało urządzenie, z którego korzystają seniorzy, czyli alarm SOS dla seniora. Być może to właśnie to urządzenie, w końcu Urban ma już 88 lat.

Draka w restauracji! Poseł chciał zjeść śniadanie, gdy nagle: Rzucili się na mnie...

Jerzy Urban z tajemniczym urządzeniem na szyi. To alarm SOS dla seniora?
Autor: Screen/YouTube Monika Jaruzelska
Oto, co może czekać Kaczyńskiego w tym roku. Jaruzelska wszystko słyszała. To będzie PRZEŁOM?!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze