Zakończyło się spotkanie u Kaczyńskiego. Jest pilny komunikat!

2020-09-24 20:39 ZPL

O godzinie 17 rozpoczęła się kolejna tura rozmów dotycząca przyszłości Zjednoczonej Prawicy. W spotkaniu wzięli udział m.in. Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki, Piotr Gliński oraz Mariusz Błaszczak.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że rząd Zjednoczonej Prawicy jednak przetrwa zeszłotygodniowy kryzys i obejdzie się bez przedterminowych wyborów. Teraz jedno z najważniejszych pytań dotyczy samego Jarosława Kaczyńskiego. Czy prezes PiS - zgodnie z najnowszymi informacjami - faktycznie może wejść do rządu? Być może decyzja zapadnie właśnie 24 września - dziś o godzinie 17 w siedzibie PiS doszło do kolejnego spotkania ścisłego kierownictwa partii. W naradzie brali udział Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki, Piotr Gliński, Mariusz Błaszczak oraz prezes i wiceprezesi klubu PiS. 

Po godzinie 20.30 dowiedzieliśmy się nieco więcej o spotkaniu:

- Zakończyło się posiedzenie kierownictwa @pisorgpl Dotyczyło oceny osiągniętego porozumienia w ramach Zjednoczonej Prawicy. Istotą tego porozumienia jest wola wspólnej i solidarnej pracy dla Polski - napisała na Twitterze Anita Czerwińska, rzecznik prasowy PiS.

Czytaj: Kaczyński otwiera szampana. Tak pomyślnego dla siebie sondażu nie widział OD LAT!

Express Biedrzyckiej - Robert Winnicki: Kaczyński w rządzie to komiczna sytuacja

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze