Kaz szuka pracy! Marcinkiewicz dał ogłoszenie w internecie

2020-07-26 14:30
Kazimierz Marcinkiewicz
Autor: AKPA/Podlewski Kazimierz Marcinkiewicz.

Kazimierz Marcinkiewicz (61 l.) musi być bardzo zdesperowany! Bezrobotny od dwóch lat, mający na głowie wysokie alimenty, były premier zamieścił ogłoszenie o tym, że szuka pracy, na znanym portalu internetowym. Podkreśla w nim, że jest gotów do podjęcia zatrudnienia "od zaraz" i "gdziekolwiek". I przypomina swoją drogę zawodową.

- Jestem gotowy do pracy kiedykolwiek i gdziekolwiek to potrzebne – napisał po angielsku Marcinkiewicz. - Prowadzisz bardzo dynamiczny biznes w Polsce czy gdzieś w świecie? Może jest jakieś ciekawe miejsce dla człowieka z tak ogromną wiedzą jak moja? Jestem 60-latkiem z dużym doświadczeniem zawodowym. Mam nadzieję, że przede mną co najmniej dziesięć lat produktywnej aktywności zawodowej – dodał. Były premier streścił przebieg swojej kariery i zdobyte wykształcenie. Dodał, że jest "niezwykle zmotywowany, ekstremalnie eleastyczny i w pełni dostępny", a jego umiejętności dsprawiają, że może "zarządzać lub doradzać managerom".

O Marcinkiewiczu ostatnio głośno było głównie z powodu medialnego rozwodu i publicznych kłótni o pieniądze z byłą żoną, Isabel (39 l.). której nie płaci zasądzonych prawomocnie alimentów.

Express Biedrzyckiej - Adam Struzik: Obawiam się wojny z samorządami. PiS dąży do destrukcji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE