Kiedyś jako młodzik blisko współpracował z Kaczyńskim. Teraz nazwał go ZARAZĄ!

2020-03-28 22:35 Paula
Jarosław Kaczyński. Rosja powinna nam zapłacić za wojnę!
Autor: Marek Zieliński Jarosław Kaczyński

Dziś już niewiele osób pamięta, że na początku lat 90. obecny wiceprezydent Warszawy, Paweł Rabiej blisko współpracował z Jarosławem Kaczyńskim. Rabiej był wtedy młodzieńcem, który dopiero wchodził w świat wielkiej polityki, a Kaczyński stał na czele Porozumienia Centrum. To jednak dawne dzieje, obecnie politycy są po zupełnie innych stronach. Rabiej nie krępuje się nawet nazwać dawnego współpracownika... zarazą!

Kiedyś Paweł Rabiej i Jarosław Kaczyński współpracowali. To dawne czasy, ale przypomnijmy, jak to wtedy było. Paweł Rabiej w 1993 roku współpracował przy kampanii wyborczej Porozumienia Centrum, czyli partii, której założycielem i szefem był Jarosław Kaczyński. Wraz z obecnym prezesem PiS i Lechem Kaczyńskim, Rabiej pracował przy tworzeniu książki o Mieczysławie Wachowskim i Annie Walentynowicz. Dziś obaj pewnie nie chcą pamiętać o dawnych czasach, bo są po dwóch różnych stronach politycznej barykady. Rabiej jednak czasem porusza temat dawnego znajomego. Ostatnio komentując to, co działo się w czasie posiedzenia Sejmu napisał na Twitterze: - Nocne obrady Sejmu dobitnie pokazały, że Polska mierzy się naraz z dwiema zarazami. Pierwszą - mniej groźną - jest #KoronawirusWPolsce. Drugą -
@pisorgpl i Kaczyński. Wybory w maju to absurd i skrajny cynizm. Obie zarazy zabijają. I obie musimy w najbliższych miesiącach pokonać.

ZOBACZ: Kolega Kaczyńskiego ze studiów RZUCA GROMY po nocnym głosowaniu: Bandyckie myślenie!

Najnowsze