Koronawirus pokrzyżował Kurskim plany! Teraz nie mają wyjścia!

2020-07-20 16:53
Przez wirusa nie wybierzemy się w podroż poślubną
Autor: ART SERVICE Przez wirusa nie wybierzemy się w podroż poślubną

Choć Joanna i Jacek Kursy są świeżo po ślubie, to nie mają zamiaru na razie ruszać w podróż poślubną! Wszystko przez koronawirusa!

To był najszczęśliwszy dzień w ich życiu, a sama ceremonia ślubna w sanktuarium w krakowskich Łagiewnikach jak z bajki! I choć dwa lata temu Kurscy wzięli ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulejówku, to bardzo pragnęli powiedzieć sobie również sakramentalne „tak”. I w końcu się udało! A po małżeńskiej przysiędze i krótkim odpoczynku po weselu czas na podróż poślubną! Gdzie wybiorą się małżonkowie? 

ZOBACZ TAKŻE: Co za prezent! Kaczyński się mocno postarał i dał to Kurskim! Nie uwierzysz! [TYLKO U NAS]

- Niestety na razie się nie wybieramy i nie planujemy podróży poślubnej z uwagi na koronawirusa. Choć jednym z bezpiecznych rozwiązań byłaby krótka wyprawa na Mazury. I być może tam się wkrótce wybierzemy. Jacek uwielbia żeglować – opowiada w rozmowie z „Super Expressem” Joanna Kurska. I dodaje, że na miłość nigdy nie jest za późno. - Jacek jest wielką miłością mojego życia. Jesteśmy starsi, dojrzali i zupełnie inaczej przeżywa się przysięgę w tym wieku. Co ciekawe, obydwoje z Jackiem jesteśmy z Gdańska, poznaliśmy się w Warszawie, a ślub wzięliśmy w Krakowie. Miłość jest wszystkim, to ona buduje nas każdego dnia – zaznacza żona Jacka Kurskiego, który już w najbliższy piątek zostanie najpewniej prezesem TVP!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Najważniejszy tydzień w życiu Jacka Kurskiego! Weźmie ślub i zostanie prezesem TVP!

Ślub kościelny Kurskich w Łagiewnikach. Relacja z uroczystości.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE