Krystyna Pawłowicz wpadła w szał! Dawno nie była tak wściekła. "PRECZ z Polski!"

2022-01-24 10:36
Krystyna Pawłowicz
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz jest jedną najbardziej charakterystycznych kobiet na polskiej scenie politycznej. Nigdy nie gryzie się w język, gdy prezentuje swoje, nie raz bardzo ostre i wzbudzające sporo emocji, opinie w mediach społecznościowych. Tym razem wściekła się nie na żarty!

Sędzię Trybunału Konstytucyjnego oburzył post hiszpańskiego europosła Estebana Gonzáleza Ponsa, który w lutym 2022 r. ma pokierować misją obserwacyjną Parlamentu Europejskiego w sprawie Pegasusa i jego używania przez władze Polski. - Niestety to nie pierwszy raz, gdy jesteśmy zaniepokojeni kwestią praworządności oraz przestrzeganiem praw człowieka w Polsce. Jednak tym razem sprawa jest szczególna. ponieważ dotyczy wyborów – także do Parlamentu Europejskiego – w 2019 r. Chodzi wszak o podstawowe w demokracji prawo do uczciwej rywalizacji wyborczej – mówił w rozmowie z portalem euroactiv.pl. - Nie wiemy jeszcze czy w trakcie kampanii poprzedzających wybory doszło do szpiegowania, ale naszym celem jest sprawdzenie czy politycy w Europie stali się ofiarami nielegalnego inwigilowania – stwierdził w tj samej rozmowie. Podkreślił też, ze pomogą pomóc społeczeństwu polskiemu zmienić władzę, która wydaje się nie być dobra dla kraju.

Sprawdź: Agata Duda bierze sprawy w swoje ręce. Sama wszystko zorganizowała, tego jeszcze nie było!

W naszej galerii możesz zobaczyć, do kogo porównuje się Krystyna Pawłowicz!

To właśnie te ostatnie słowa najbardziej rozjuszyły Krystyną Pawłowicz, która ostro zareagowała na twitterze. - DOŚĆ tego! Zuchwały (...) Gonzalez PONS bezczelnie zapowiada, że w czasie swego pobytu w lutym w Polsce, będzie PODJUDZAŁ Polaków do OBALENIA ich demokratycznych władz: "Spróbujemy POMÓC polskiemu społeczeństwu ZMIENIĆ władze, które WYDAJĄ się NIE BYĆ DOBRE dla Polski. PRECZ! [pisownia oryginalna – przyp. red.] – napisała.

- Taka bezczelność "gościa" WYMAGA REAKCJI demokratycznych władz RP! Tego nie wolno tolerować! Brak reakcji demoralizuje. Rosja "instaluje" "lepszy" rząd w Kijowie, tak ten EURO/Hiszpan chce nam zmieniać władze i "instalować" nam "lepsze". PRECZ z Polski! [pisownia oryginalna – przyp. red.] – dodała w kolejnym poście sędzia. Widać, że słowa europosła mocno wytrąciły ją z równowagi! Zdaje się, że dawno już nie była tak wściekła.

Sonda
Lubisz Krystynę Pawłowicz?
Super Raport 21.01 (Goście: Gabriela Morawska-Stanecka - wicemarszałkini Senatu, PPS oraz dr Mirosław Oczkoś) Sedno Sprawy: Waldemar Kraska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE