Lech Wałęsa chory. Ma koronawirusa! Paskudne objawy: "Odczuwam odrywanie ciała od kości"

2022-01-21 14:53
Lech Wałęsa
Autor: MARCIN GADOMSKI/ SUPER EXPRESS Lech Wałęsa

Złe wieści o stanie zdrowia Lecha Wałęsy. Były prezydent Polski zachorował na koronawirusa. Chociaż Wałęsa ma za sobą trzy dawki szczepienia przeciw COVID, to wirus i tak go dopadł. Polityk ma koszmarne dolegliwości. Wszystko opisał ze szczegółami w Internecie.

Lech Wałęsa zakażony koronawirusem! Były prezydent za pośrednictwem Facebooka powiadomił sowich sympatyków i fanów, że podstępna choroba dopadła i jego. Lech Wałęsa jest zdruzgotany, bo ma za sobą szczepienia: - Nie mogę uwierzyć !!!! 1. 3 razy zaszczepiony 2. pobrane 3 wymazy. Jestem zainfekowany - napisał. Krótko opisał też dolegliwości, jakie mu towarzyszą w czasie choroby. Okazuje się, że Wałęsa potwornie cierpi, męczy go okrutny ból głowy, jest mu bardzo zimno, a do tego czuje paskudny ból w kościach: - A. ból głowy B. Nie mogę rozgrzać ciała. C. Odczuwam, odrywanie ciała od kości. Nie mogę nic poradzić, nie czuję własnego ciała. CO robić - napisał zrozpaczony Wałęsa. Internautów ogromnie poruszyły kłopoty zdrowotne Lecha Wałęsy. Od razu posypały się komentarze pełne wyrazów wsparcia i życzenia zdrowia. - Dużo dużo zdrówka no i szybkiego powrotu do Nas!!!!; Życzę dużo zdrowia 🙂 Głowa do góry Panie Prezydencie; Dużo zdrówka Panie Prezydencie będzie dobrze potrzeba tylko czasu 🙂; Szybkiego powrotu do zdrowia - komentują sympatycy Wałęsy. My również dołączamy się do życzeń zdrowia!

CZYTAJ TEŻ>>>Konferencja ministra zdrowia i premiera. NOWE zasady walki z COVID: krótsza kwarantanna i testy w aptekach

Express Biedrzyckiej - Lech Wałęsa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE