Macierewicz OSTRO u Rydzyka! Teraz już nic nie będzie takie jak dawniej

2021-02-26 13:50 zpl
 Tak się zmieniał Antoni Macierewicz
Autor: Piotr Kowalczyk

Antoni Macierewicz po raz kolejny udowodnił, że kontrowersyjne wypowiedzi to jego żywioł. Tym razem polityk Prawa i Sprawiedliwości postanowił zabrać głos w sprawie ataków na Kościół. Wszystko wydarzyło się w Telewizji Trwam.

Dla byłego szefa MON ostre i bardzo odważne opinie to chleb powszedni. Nic więc dziwnego, że Antoni Macierewicz ma spore grono zagorzałych fanów oraz taką samą liczbę zajadłych wrogów. Nie ulega jednak wątpliwości, że polityk Prawa i Sprawiedliwości to bardzo wyrazista postać. A najlepszym na to dowodem jest felieton Macierewicza w Telewizji Trwam. Były szef MON mówił m.in. o atakach na Kościół. - Nie lekceważę sił tego ataku. On ma olbrzymie zaplecze finansowe i międzynarodowe. Był od dawna przygotowywany, ale wszyscy, którzy pamiętają początki okupacji sowieckiej, wiedzą, że ówczesne ataki były niemniej zagrażające Kościołowi i naszej tożsamości, niemniej brutalne, ale także wprost uderzające w życie duchowieństwa, polskich patriotów, w istnienie Kościoła - grzmiał Antoni Macierewicz.

NIE PRZEGAP: Kim jest z wykształcenia Macierewicz? Padniesz, jak się dowiesz czego się uczył. To szok!

Super Raport 26.02 (Goście: prof. Leszek Balcerowicz - FOR, dr Tomasz Karauda - lekarz, oraz dr Anna Materska-Sosnowska - politolog, UW)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze