Marta Kaczyńska z PRZYTUPEM wchodzi do politycznej gry! Prezes PiS zyskał wielkie wsparcie

2020-09-21 12:09 LIKP
Marta Kaczyńska
Autor: ANDRZEJ WRZESINSKI/East News

Kto by się spodziewał?! Marta Kaczyńska do tej pory trzymała się na uboczu wielkiej polityki. Co prawda zdarzało jej się komentować polityczną rzeczywistość, ale zwykle w łagodnym stylu, poprzez nawiązania do swojego ojca -Lecha Kaczyńskiego. Teraz z przytupem włączyła się do polityki bieżącej, jednoznacznie wspierając swojego stryja - prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego!

Marta Kaczyński narazi się wielu politykom prawicy. Bratanica prezesa PiS jednoznacznie wsparła swojego stryja w najgorętszym ostatnio politycznym sporze o kwestię ochrony praw zwierząt. Nowelizacja ustawy nie została poparta przez koalicjantów PiS z Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry i Porozumienia Jarosława Gowina, co w konsekwencji doprowadzić może nawet do przedterminowych wyborów parlamentarnych (CZYTAJ O TYM TUTAJ). Marta Kaczyńska wmieszała się w polityczną awanturę, zdecydowanie popierając działania stryja i młodzieżówki PiS. - Miarą naszego człowieczeństwa jest stosunek do zwierząt. Obowiązek, a zarazem potrzeba humanitarnego traktowania stworzeń są oczywiste dla wszystkich wyznających uniwersalny system wartości cywilizacji łacińskiej, a zwłaszcza dla chrześcijan. Nieuprawnionym stereotypem jest postrzeganie potrzeby godnego odnoszenia się do zwierząt jako desygnatu pojęcia lewicowości - podkreśliła na łamach tygodnika "Sieci". 

CZYTAJ TAKŻE: Ale się POKOMPLIKOWAŁO! Duda pójdzie z Bosakiem i Ziobrą?! Wojna w PiS

Władysław Teofil Bartoszewski - Polityczny Spacer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jeszcze przed głosowaniem, w trakcie którego doszło do rozłamu w Zjednoczonej Prawicy, Kaczyńska wskazała, że "reforma przepisów dotyczących zwierząt jest ze wszech miar uzasadniona". Jarosław Kaczyński ma wielkie szczęście. W trudnych chwilach bojów z niesfornymi koalicjantami może liczyć na ukochaną bratanicę. To na pewno dodaje mu sił. 

ZOBACZ TEŻ: Gowin w tragicznej sytuacji. Została mu tylko MODLITWA

Najnowsze