Seksowna działaczka zawstydziła Martę Lempart?! Uderzyła w czuły punkt

2021-04-29 12:33 Piotr Lekszycki
Justyna Klimasara, Marta Lempart
Autor: MAGDA PASIEWICZ / SUPER EXPRESS, Instagram

Marta Lempart w ostatnim czasie nieco przycichła. Liderka Strajku Kobiet mniej pojawia się w mediach, nie słuchać też o kolejnych protestach w sprawie zmiany prawa antyaborcyjnego. Nie oznacza to jednak, że Marta Lempart zupełnie zniknęła. Tym razem od Strajku Kobiet oberwało się... Lewicy! Sprawę dosadnie skomentowała Justyna Klimasara z Nowej Lewicy. Czy seksowna działaczka zawstydziła Martę Lempart?! Pewne jest jedno: Klimasara uderzyła w czuły punkt. W końcu wiadomo, jak ważny dla Strajku Kobiet jest wizerunek niezależnej organizacji.

Marta Lempart zdaje się wracać do gry. Teraz przeciwnikiem jej i Strajku Kobiet ma być Lewica! Wszystko przez porozumienie, jakie jej przedstawiciele zawarli z PiS w sprawie poparcia Funduszu Odbudowy i Krajowego Planu Odbudowy. Robert Biedroń po spotkaniu z Mateuszem Morawieckim oznajmił, że rząd zgodził się na wszystkie warunki postawione przez Lewicę. To jednak nie przekonuje przedstawicielek Strajku Kobiet, którego nieformalną liderką jest Marta Lempart. Miarka się przebrała! "W sprawie Lewicy ogłaszamy krótko: wóz albo przewóz. Doba na ogarnięcie się albo zaczynamy ogólnopolską akcję wybijania głupoty z głowy Lewicy" - czytamy na profilu organizacji na Twitterze. Stawianie sprawy w ten sposób nie spodobało się Justynie Klimasarze. Słowa seksownej działaczki Nowej Lewicy mogą mocno zaboleć Martę Lempart, bo podana w wątpliwość została niezależność Strajku Kobiet. 

CZYTAJ TEŻ: Policjant oczarowany urodą Krystyny Pawłowicz. Hanna Lis nie wytrzymała!

Wydawać by się mogło, że młodzi działacze lewicy powinni być w dobrych stosunkach z walczącym o prawo do aborcji Strajkiem Kobiet. Po wpisie Justyny Klimasary jednak trudno będzie nawiązać dobre relacje. "Strajk Kobiet wchodzi w rolę przybudówki PO i stawia Lewicy jakieś żądania. Problemu nie było, kiedy PO wspólnie z PiS odrzuciło kandydata Lewicy na RPO. Wtedy nie mówili o zdradzie. Teraz jest o tym mowa, bo Lewica nie tańczy pod dyktando Platformy ws. pieniędzy dla Polski" - oceniła seksowna działaczka. 

ZOBACZ TEŻ: Słynny politolog wskazał nowego lidera polskiej opozycji. Sensacyjne nazwisko!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze