Mąż Kasi Tusk zakazał jej jednej rzeczy. Co takiego?! Jak on mógł?!

2021-12-04 17:00
Kasia Tusk
Autor: Marek Zieliński/SUPER EXPRESS Kasia Tusk

Kasia Tusk jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Dba, by jej fani w sieci regularnie dostawali od niej ciekawe posty, okraszone pięknymi zdjęciami. Przy okazji jednego z nich zdradziła, czego zakazał jej mąż. Wybrał straszną rzecz!

Kasia Tusk powoli wprawia się w świąteczny nastrój. Choć grudzień dopiero się rozpoczął, blogerka już zaczęła dekorować swoje mieszkanie świątecznymi ozdobami. Efekty jej pracy można obejrzeć w naszej galerii poniżej! Jednak nie tylko rozkładanie bożonarodzeniowych dekoracji jej w głowie. Wybrała się z rodziną na spacer po Łazienkach Królewskich w Warszawie i gdy obserwowali łabędzie na wodzie, Kasi Tusk przypomniała się scena z kultowego filmu „Kevin sam w Nowym Jorku”, który na pewno będzie można zobaczyć jak co roku w telewizji. - Ja, patrząc na córkę podziwiającą łabędzie w Łazienkach: Biegnij Kevin, biegnij! – napisała córka Donalda Tuska. Jak się okazało, mąż blogerki nie był zachwycony jej reakcją. - Mąż: Masz już bana na świąteczne filmy w tym roku – dopisała w poście. To wyjątkowo okrutne, by w czasie przed Bożym Narodzeniem nie oglądać świątecznych filmów! „Za banowanie komuś świątecznych filmów prezentu nie będzie” – zauważyła fanka w komentarzu.

Sprawdź: Żona Piotra Kraśki pokazała zdjęcie z córką. Uwagę wszystkich przykuła główka dziewczynki

W naszej galerii zobaczysz, jak Kasia Tusk ozdobiła dom na święta.

Sonda
Lubisz Kasię Tusk?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE