Miller sojusznikiem Kaczyńskiego. Były premier zaskakuje [Express Biedrzyckiej]

2019-09-30 14:48 LIKP
Leszek Miller, Kamila Biedrzycka
Autor: Marcin Smulczyński/Super Express Leszek Miller, Kamila Biedrzycka

Słowa Leszka Millera zaskakują. Były premier był gościem Kamili Biedrzyckiej w programie "Express Biedrzyckiej". Miller mówił m.in. o kampanii wyborczej, Małgorzacie Kidawie-Błońskiej i Jarosławie Kaczyńskim. Okazało się, że w pewnej niezwykle istotnej sprawie były szef rządu jest sojusznikiem prezesa Prawa i Sprawiedliwości. O co dokładnie chodzi? Zobacz wideo.

Leszek Miller odniósł się do kampanijnej aktywności Jarosława Kaczyńskiego. To, ze szef PiS, jest liderem w kampanii - zdaniem Millera - wynika z pewności siebie Kaczyńskiego. - Pod tym może też kryć się zamiar, żeby po wyborach – choć może niekoniecznie od razu – zostać premierem - ocenił były przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Miller wprost pytany przez Kamilę Biedrzycką o to, czy Kaczyński wróci na fotel premiera, odparł, że prezes PiS sądzi, że "powinien to zrobić".

ZOBACZ TAKŻE: Przeszywający list Jandy i Komorowskiego. Ciarki przechodzą po plecach

Zobacz co mówi Miller:

- Mało tego – ja w tej sprawie jestem jego sojusznikiem. Dla czystości życia politycznego szefem rządu zawsze powinien zostać ten, kto wygrał wybory - podkreślił Miller, który sam będąc szefem partii, w 2001 roku objął stanowisko premiera. 

ZOBACZ CAŁĄ ROZMOWĘ KAMILI BIEDRZYCKIEJ. WIDEO

Najnowsze