Kamil Durczok nie żyje. "Boże, nie pozwól mi się tak zestarzeć". Ostanie wpisy na Twitterze

2021-11-16 8:56
Kamil Durczok nie żyje
Autor: SE Kamil Durczok nie żyje

Kamil Durczok nie żyje. Szokująca wiadomość obiegła media we wtorek, 16 listopada, rano. Kamil Durczok zmarł w wieku 53 lat w szpitalu w Katowicach. Wcześniej Durczok trafiał już do szpitala, choć nie podawał szczegółów dotyczących przyczyn swojej hospitalizacji. Kamil Durczok jeszcze kilka dni temu aktywnie komentował bieżące wydarzenia polityczne na Twitterze.

Kamil Durczok nie żyje. Dziennikarz miał 53 lata

Kamil Durczok nie żyje. Dziennikarz był znany przede wszystkim z prowadzenia „Faktów” TVN i „Wiadomości" TVP. Kamil Durczok był bohaterem kilku głośnych afer. Karierę rozpoczynał w radiu, a zanim trafił do TVN, był związany z Telewizją Polską. W ostatnim czasie Kamil Dorczuk udzielał się głównie w mediach społecznościowych, gdzie komentował przede wszystkim najważniejsze wydarzenia w kraju. Ostatnio zmienił swój wizerunek - zapuścił brodę i zgolił głowę na łyso. Ponadto wydawało się, że postanowił o siebie zadbać. Chwalił się między innymi współpracą z trenerem personalnym, a także sam sobie gotował. Dużo czasu spędzał ze swoim psem, którego bardzo kochał i wszędzie go ze sobą zabierał. Teraz portal press.pl przekazał, że 16 listopada nad ranem Kamil Durczok zmarł w szpitalu w wieku 53 lat. Wiadomość miała potwierdzić rodzina. Nie wiadomo jeszcze, jaka była przyczyna zgonu.

W naszej galerii możesz zobaczyć, jak wyglądał jeden z pobytów Kamila Durczoka w szpitalu.

Zobacz koniecznie: Kamil Durczok nie żyje! Chorował na raka, przyznał się, że jest alkoholikiem...

Kamil Durczok, jeszcze kilka dni temu w aktywny sposób komentował bieżące wydarzenia polityczno - społeczne. Znany z ciętego języka dziennikarz mocno odnosił się między innymi do wypowiedzi Janusza Korwina-Mikke: "Boże, nie pozwól mi się tak zestarzeć. Idiota". Ostanie wpisy na koncie Twitterowym Durczoka datowane są na 8 i 9 listopada, potem zamilkł. 

Proces Kamila Durczoka. Ostre słowa prokurator
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE