Marcinkiewicz trenuje zamiast pracować! W weekend był w Gdyni [DUŻA GALERIA ZDJĘĆ]

2020-09-08 5:05
Kazimierz Marcinkeiwicz na trasie Ironmena w Gdyni
Autor: PAPARA07 Kazimierz Marcinkeiwicz na trasie Ironmena w Gdyni

Do pracy się nie garnie, ale na zawody ma czas! Jeszcze niedawno były premier Kazimierz Marcinkiewicz (60 l.) pisał, jak to gotów jest podjąć pracę „od zaraz”. Tymczasem w weekend wystartował w zawodach triathlonowych w Gdyni!

„Zrobiłem to drugi raz. W podobnym czasie. Jestem mega szczęśliwy i totalnie zmęczony. Całe życie mierzę się z wyzwaniami. Daje to niesamowitą frajdę. Wbieganie na metę po tak wyczerpującym wyścigu to zawsze wybuch radości i dumy. Yes – zrobiłem to” – napisał w mediach społecznościowych były polityk. Co ja co, ale kondycję musi mieć niezłą - na triathlon składa się bowiem 21 km biegu, 2 km pływania 90 km jazdy na rowerze. Marcinkiewiczowi zajęło to 7 morderczych godzin. 

Byłemu premierowi najwyraźniej dobrze się powodzi, bo pakiet startowy w zawodach kosztował niemal 1000 zł. Szkoda, że nie zajął wyższego miejsca (był 675. w ogólnej klasyfikacji), bo mógłby podreperować swój budżet, drenowany przez alimenty dla byłej żony Isabel (39 l.), ze spłacaniem których Marcinkiewicz ma kłopoty. Zwycięzca wyjechał bogatszy o niemal 7,5 tys. zł! Za ostatnie nagrodzone miejsce, siódme, można było zarobić nieco ponad 1800 zł.

Kazimierz Marcinkiewicz jak Iron Man
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE