Ojciec Andrzeja Dudy na łamach "SE" składa urodzinowe życzenia synowi. Łzy same cisną się do oczu

Andrzej Duda, Jan Tadeusz Duda
Autor: Łukasz Gągulski/Super Express Andrzej Duda, Jan Tadeusz Duda

Andrzej Duda obchodzi dziś 49. urodziny. Prezydent urodził się 16 maja 1972 r. w Krakowie. O święcie ukochanego syna nie mógł zapomnieć prezydencki ojciec prof. Jan Tadeusz Duda. Dumny tata za pośrednictwem „Super Expressu” składa Andrzejowi Dudzie najserdeczniejsze życzenia. Słowa wsparcia z pewnością przydadzą się prezydentowi. Widać, co prof. Jan Tadeusz Duda uważa za najważniejsze w życiu. Te życzenia wzruszają do łez! Andrzej Duda to prawdziwy szczęściarz.

Wzruszające życzenia dla Andrzeja Dudy

Andrzej Duda kończy dziś 49 lat. Z tej okazji prezydent z pewnością otrzymał wiele życzeń. Te jednak na długo zapadną mu w pamięć. Kto lepiej zna syna niż jego ojciec? Prof. Jan Tadeusz Duda na łamach „Super Expressu” składa najserdeczniejsze życzenia Andrzejowi Dudzie. Rodzice prezydenta zawsze chętnie wspierają głowę państwa i jego żonę Agatę Dudę. Ojciec wie, czego najbardziej potrzebuje jego syn. Sprawowanie urzędu Prezydenta RP to poważna sprawa. Do tego potrzebne jest nie tylko zdrowie, ale znacznie więcej.

– Synu, życzę Ci jak najlepiej, dużo zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Ale przede wszystkim siły ducha! –  mówi nam prof. Jan Tadeusz Duda.

Nie przegap:

Wydała się prawda o Andrzeju Dudzie. Taki jest naprawdę. Agata Duda ma szczęście

- Każdy wie, że Agata Duda jest wysoka, ale żeby aż tak?! Padniesz, gdy dowiesz się, ile mierzy pierwsza dama

Andrzej Duda na zakupach
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze