Każdy wie, że Agata Duda jest wysoka, ale żeby aż tak?! Padniesz, gdy dowiesz się, ile mierzy pierwsza dama

2021-05-15 7:24 likp
Agata i Andrzej Dudowie
Autor: ŁUKASZ GĄGULSKI/ SUPER EXPRESS Agata i Andrzej Dudowie

Agata Duda znana jest ze swojej wspaniałej figury. Zawsze elegancka, szczupła i wysoka pierwsza dama znakomicie prezentuje się u boku prezydenta Andrzeja Dudy. Jaki dokładnie ma wzrost małżonka głosy państwa? Niby każdy wie, że Agata Duda jest wysoka, ale żeby aż tak?! Padniesz, gdy dowiesz się, ile mierzy pierwsza dama. Czy jest wyższa od Andrzeja Dudy? Wzrost żony prezydenta robi naprawdę wielkie wrażenie. Rzadko się zdarzają tak wysokie kobiety.

Agata Duda ostatnio nabawiła się nieprzyjemnej kontuzji. Według informacji Super Expressu pierwsza dama stłukła sobie kostkę w nodze. Niby nic strasznego, ale taki uraz mocno uprzykrzył życie Agacie Dudzie. - Kontuzja przytrafiła się na początku zeszłego tygodnia. Pierwsza dama stłukła sobie kostkę i nie mogła zbytnio chodzić, ale nie przeszkodziło to jej w zdalnym spotkaniu z rodzicami niepełnosprawnych dzieci 6 maja. Niestety, w piątek z prezydentem na spotkanie ze strażakami nie mogła pojechać, bo trudność sprawiało jej zwłaszcza dłuższe stanie, nie mogła nadwerężać stopy - zdradził nam informator z Pałacu Prezydenckiego (WIĘCEJ O TYM TUTAJ). Przy okazji kontuzji pierwszej damy wiele osób zaczęło interesować się wzrostem Agaty Dudy. Na wielu zdjęciach bowiem żona Andrzeja Dudy wygląda na równą albo nawet wyższą od męża. Zobacz w naszej galerii wspólne fotografie pary prezydenckiej. 

CZYTAJ TAKŻE: Justyna Pochanke przeżyła prawdziwy horror! Zobacz, jak zmieniała się słynna prezenterka Faktów TVN [Zdjęcia]

Okazuje się jednak, że mimo iż Agata Duda jest bardzo wysoka, to jednak jest niższa od prezydenta. Choć niewiele. Według danych prezentowanych na różnych stronach internetowych Andrzej Duda mierzy 182 cm, a pierwsza dama - 179 centymetrów, co - jak na kobietę - jest naprawdę imponującym wynikiem. Z racji swojego wzrostu Agata Duda śmiało może być nazywana "żyrafą". 

ZOBACZ TAKŻE: Monika Olejnik z dziwną miną pałaszuje zupę z plastikowego kubka! To zdjęcie to absolutny hit

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze