Oto, co wyprawiała posłanka lewicy na oczach ludzi! Ziemkiewicz ostro: Lewica w całej swej wymiotności

2021-01-22 12:37 jot
RAFAŁ ZIEMKIEWICZ
Autor: WŁODZIMIERZ WASYLUK RAFAŁ ZIEMKIEWICZ

W piątek rano pojawiła się wiadomość o śmierci Henryka Jerzego Chmielewskiego, znanego jako Papcio Chmiel. Informacja o jego odejściu była od razu komentowała, także w telewizji. Podanie jej na antenie TVP Info wzburzyło jedną z posłanek lewicy. Dosadnie jej uwagi skomentował Ziemkiewicz. Ale się porobiło!

Wiadomość o śmierci Henryka Jerzego Chmielewskiego pojawiła się z samego rana. Znany grafik zmarł w wieku 97 lat w nocy z czwartku na piątek. Informację o jego śmierci podały m.in. stacje telewizyjne, w tym TVP Info. W czasie porannej rozmowy z politykami w programie "Minęła 8" jedna z biorących udział w audycji posłanek skomentowała, że nie podobało jej się to, w jaki sposób o śmierci Papcia Chmiela powiedziano na tym kanale: - Chciałabym się odnieść do tego, co powiedział prowadzący kilka minut temu, jak mówił o śmierci tego człowieka... Pan Chmielewski zmarł, a w telewizji publicznej prowadzący mówi do nas takie zdanie "odszedł do Pana"... nie bardzo rozumiem jakiego pana, nie jesteśmy w telewizji ojca Rydzyka, w telewizji wyznaniowej, więc prowadzący powinien posługiwać się nomenklaturą dla wszystkich, nie wiemy czy pan Chmielewski życzyłby sobie takich określeń, bądźmy neutralni - skomentowała Małgorzata Prokop-Paczkowska. Prowadzący rozmowę dziennikarz odezwał się: - Pani poseł no naprawdę mogłaby pani darować takie uwagi...

Oto, co wyprawiała posłanka lewicy na oczach ludzi! Ziemkiewicz ostro: Lewica w całej swej wymiotności

Jej wypowiedź skomentował na Twitterze Rafał Ziemkiewicz. I dosadnie napisał: - Nic dodać nic ująć - Lewica w całej swej wymiotności. 

SPRAWDŹ>>>Tak nazywają Macierewicza w Pałacu Prezydenckim?! To, co mówi Sikorski nie mieści się w głowie. Szczęka opada

Express Biedrzyckiej - Kamil Bortniczuk: Wymagam od rządu pomocy przedsiębiorcom
Najnowsze
KOMENTARZE