Pawłowicz wpadła w dziki szał! Rzuciła się na posłów Zjednoczonej Prawicy. Ale afera!

2021-02-08 16:49
Krystyna Pawłowicz
Autor: Wojciech Artyniew/Super Express

Krystyna Pawłowicz już dawno nie była tak wściekła! Była posłana Prawa i Sprawiedliwości dosłownie wpadła w szał. Ostro dostało się posłom Zjednoczonej Prawicy, oraz znanemu działaczowi społecznemu. Pawłowicz nie zamierzała gryźć się w język, wyrażając swe zdanie. Już dawno nie widzieliśmy, by była aż w takim stanie. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że ta sprawa bardzo mocno ją rozsierdziła.

To się porobiło. Wszystko zaczęło się od tego, że Krystyna Pawłowicz udała się na leczniczy pobyt do jednego z luksusowych hoteli. - Mocno podkreślam, że przebywam w hotelu Malinowy Zdrój na pobycie leczniczym. Jestem tutaj gościem i korzystam z tego miejsca z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych – podkreślała. Ale i tak jej postępowanie spotkało się z głosami krytyki. Dymisja natychmiast – napisał na Twitterze działacz społeczny Jan Śpiewak. Także w samej Zjednoczonej Prawicy daleko było od głosów jednoznacznie broniących Pawłowicz. - Gdyby okazało się, że wyjaśnienia Krystyny Pawłowicz są nieprawdziwie, to nie byłoby innego rozwiązania, jak tylko podziękować jej za służbę w Trybunale Konstytucyjnym - powiedział w TVN24 poseł Porozumienia Michał Wypij. - Ja nie znam tej sprawy, nie znam jej okoliczności, ale jeżeli taka sytuacja miała miejsce, to rzeczywiście jest skandaliczna i na pewno nie będzie miała naszej aprobaty – oceniał zaś Patryk Jaki z Solidarnej Polski.

NIE PRZEGAP: Pilne! Aleksander Kwaśniewski ma koronawirusa! Niepokojące objawy. Co z jego żoną?

A to wybitnie się nie spodobało Krystynie Pawłowicz. - Patryk Jaki, panie Michał Wypij – obaj „nie znam sprawy, ale w TVN się wypowiem i potępię”. Taki jestem „obiektywny”. Chroń nas Boże od tej „nadziei” prawicy, łasej na lewackie pochwały. Jak można kogoś wobec jego wrogów, bez dowodów potępiać? Przeproście – napisała wściekła. Znacznie bardziej dostało się jednak Śpiewakowi. - Śpiewak-„dymisja natychmiast”! Kolejny KŁAMCO ! Na jakiej podstawie oczerniłeś mnie? O tobie kłamać nie wolno, ale ty o innych, BEZ oparcia w jakichkolwiek FAKTACH, zaraz po fejku, bez sprawdzenia, sam to robisz .. Czekam na PRZEPROSINY ! „Sprawiedliwy” się znalazł… - skwitowała.

NIE PRZEGAP: Wałęsa nie wytrzymał i zrobił to w nocy. Rydzyk na pewno się zawstydzi

ZOBACZ TAKŻE: Czym Krystyna Pawłowicz pojechała do hotelu? Takimi LIMUZYNAMI jeździ za publiczne pieniądze!

Super Raport 08.02 (Goście: Adam Bielan - europoseł, Porozumienie; Marcin Ociepa - Porozumienie, wiceszef MON oraz prof. Antoni Dudek)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE