Poprawiny u Anny Komorowskiej. Zaczęło się od mszy, a skończyło na...

2021-07-26 20:55
Poprawiny u pierwszej damy
Autor: PAPARA20

Choć była prezydencka para Bronisława i Anny Komorowskich metrykalnie najmłodsza już nie jest, to w sercach ma tyle energii, że pozazdrościłby jej niejeden 20-latek. Para udowodniła to w miniony weekend, gdy z okazji imienin pani Anny, Komorowscy zorganizowali huczną imprezę na kilkudziesięciu gości, która trwała całe dwa dni!

To dopiero była impreza! Przypadające w poniedziałek imieniny byłej pierwszej damy Anny Komorowskiej (68 l.) świętowano przez cały weekend. We wczorajszym „Super Expressie” opublikowaliśmy zdjęcia z sobotniego przyjęcia na włościach państwa Komorowskich w Budzie Ruskiej. Ale to nie koniec – w niedzielę solenizantka zaprosiła na poprawiny. Rozpoczęły się one punktualnie o godz. 9 rano mszą przed prezydenckim dworkiem. W uroczystościach brała udział także mama Bronisława Komorowskiego (69 l.), licząca sobie 100 wiosen pani Jadwiga Komorowska. Po mszy kilkadziesiąt osób świętujących imieniny byłej pierwszej damy ucztowało pod ustawionym w ogrodzie dużym namiotem. Trunków i jadła nie brakowało, na dodatek gospodarze zapewnili biesiadnikom lody znanej polskiej firmy. Z całą pewnością niedzielni goście spędzili u państwa Komorowskich naprawdę wspaniałe chwile!

ZOBACZ TEŻ:

>>>Imieniny Anny Komorowskiej: lodziki i piwko. Prezydent zadowolony

>>>Bronisław Komorowski o powrocie Tuska: "Teraz powinien dogadać się z Hołownią" [TYLKO W SE]

Express Biedrzyckiej - Bronisław Komorowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE