Rączka tu, rączka tam! Zobacz, jak Kaczyński CZARUJE kobiety [WIDEO]

2019-08-19 20:14 LIKP
Jarosław Kaczyński
Autor: Andrzej Lange Jarosław Kaczyński

Ten film może być sporym zaskoczeniem! Przez wiele osób, nawet tych, którzy całym sercem popierają Prawo i Sprawiedliwość, Jarosław Kaczyński uznawany bowiem jest sztywniaka, który - owszem - może wygłosić płomienne przemówienie porywające tłumy, ale na bliższy kontakt nie ma co z nim liczyć. Właśnie pojawiło się w sieci nagranie, na którym widać zupełnie innego Kaczyńskiego.

Rączka tu, rączka tam! Tak Jarosław Kaczyński czaruje kobiety. Widać, że panie są wniebowzięte. I to w różnym wieku. W końcu pocałunek w dłoń przez samego prezesa Prawa i Sprawiedliwości to nie byle co. Wiele kobiet zapewne całe życie marzy o takim wyróżnieniu. Co ciekawe, sam Kaczyński w takiej atmosferze czuje się znakomicie. Dlaczego nagranie z rozluźnionym Kaczyńskim całującym panie po rękach wyciekło akurat teraz? Chodzi o odpowiedź na słowa Andrzeja Rozenka, który - jak twierdzi jedna z internautek bardzo aktywnych w mediach społecznościowych - w TVN24 stwierdził, że "PiS poniewiera ludźmi". Wideo ma zapewne ocieplić wizerunek prezesa. 

ZOBACZ TAKŻE: Janda rozpowszechnia OKROPNY tekst o Morawieckim. Roi się od WULGARYZMÓW!

Wpis z nagraniem, na którym Kaczyński czaruje kobiety, został już polubiony m.in. przez marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego i przez posła Dominika Tarczyńskiego. 

Najnowsze