Prawdziwy dramat, wielka rozpacz u Roberta Biedronia! Chodzi o związek z Krzysztofem [ZDJĘCIA]

2020-10-26 15:47 MAV
Wirus rozdzielił ich na 3 tygodnie
Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI/ SUPER EXPRESS Wirus rozdzielił ich na 3 tygodnie

- Bardzo tęskniłem za Krzysztofem. Cieszę się, że w końcu mogliśmy się spotkać! - wyznaje nam europoseł Robert Biedroń (44 l.) po tym, jak wykryty koronawirus u jego partnera, posła Krzysztofa Śmiszka (41 l.), rozdzielił ich na trzy tygodnie!

Mimo, że wiceszef klubu Lewicy Krzysztof Śmiszek dość łagodnie przechodził koronawirusa, to musiał pozostawać w izolacji. Partner Roberta Biedronia miał na szczęście tylko lekkie przeziębienie. O jego zdrowie martwił się jednak Biedroń, który już prawie 20 lat żyje w szczęśliwym związku ze Śmiszkiem. I jak widać na naszym zdjęciu, mimo, że ich wielka miłość została wystawiona na ciężką próbę, to rozłąka tylko scementowała ich związek! - Krzysztof jest posłem z Wrocławia. Spotkaliśmy się wreszcie we Wrocławiu i poszliśmy do naszej ulubionej restauracji. Tęskniliśmy za sobą i wreszcie się spotkaliśmy! Bardzo się cieszę - opowiada nam Robert Biedroń.

ZOBACZ TAKŻE: Chłopak Biedronia ma koronawirusa. Krzysztof Śmiszek zakażony

Super Raport 26.10 (Goście: Joanna Senyszyn – Lewica, dr Paweł Grzesiowski – immunolog oraz Iwona Hartwich – Koalicja Obywatelska)
Najnowsze