Prawie nagi Ryszard Czarnecki zadał szyku! Tego nie da się odzobaczyć!

2021-12-04 8:21
Ryszard Czarnecki
Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express

Ryszard Czarnecki mimo natłoku zajęć zawsze znajduje czas na aktywność fizyczną. Europoseł najbardziej lubi pływać, dzięki czemu nie tylko dba o kondycję, ale też może się odprężyć i odpocząć po ciężkiej pracy. Udało nam się go przyłapać na basenie. W naszej galerii możecie zobaczyć, jak spędzał czas na pływalni. Nie ma wątpliwości, że prawie nagi Ryszard Czarnecki swoimi slipkami zadał szyku.

Ryszard Czarnecki uprawia sport cały rok. Wiele osób kończy z aktywnością fizyczną, gdy za oknem robi się szaro i buro. Wolą spędzać czas w domu pod kocem i z gorącą herbatą w rękach. Europoseł PiS z pewnością do nich nie należy! Polityk od dawna dbał o formę, a z biegiem czasu coraz bardziej zaczął doceniać pływanie. Właśnie na basenie udało nam się go przyłapać. Poza pluskaniem się w wodzie znalazł także czas na odpoczynek na leżaku i przejrzenie telefonu. Patrząc na te scenki można zatęsknić za wakacjami! - Kiedyś wolałem haratać w gałę, czy jeździć na rowerze, ale z wiekiem coraz bardziej wolę stateczne pływanie. Z nikim się nie ścigam, pływam swoim własnym stylem, ale póki co do brzegu basenu zawsze dopływam. Nie mnie to oceniać, czy to styl niezatapialny, ale jak widać, utrzymuje się na powierzchni wody i pływam całkiem żwawo – powiedział nam Ryszard Czarnecki nawiązując do swojej kariery politycznej. Europoseł PiS na pewno jest politycznie niezatapialny. Od lat jest obecny na polskiej scenie politycznej i zawsze wchodzi do Sejmu, a ostatnio także do europarlamentu.

Sprawdź: Tych pytań Andrzej Duda wolałby nigdy nie usłyszeć. "Chamstwo". Dużo wątków finansowych

Sonda
Umiesz pływać?
Polityk, Ryszard Czarnecki na basenie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE