Siatkarze przegrali przez Ryszarda Czarneckiego? "Doprowadził mnie do furii"

2021-08-03 18:00
Ryszard Czarnecki
Autor: Przemysław Szyszka/SUPER EXPRESS Ryszard Czarnecki

Igrzyska Olimpijskie trwają w najlepsze. Polska reprezentacja nie ma jednak szczęścia do zdobywania medali. I choć duża część kibiców spisała na straty występy naszych reprezentantów, to pojawiło się światełko w tunelu, które przyniosło nadzieje wszystkim Polakom. Trzech wybitnych sportowców zdobyło medale dla Polski. O kim mowa?

Mateusz Morawiecki nie omieszkał na Twitterze pogratulować polskim sportowcom. Premier napisał ."Piękny dzień dla polskich reprezentantów na Igrzyskach Olimpijskich. Anita Włodarczyk w kapitalnym stylu zdobyła w Tokio złoto olimpijskie, a Malwina Kopron brąz w rzucie młotem! Natomiast polski zapaśnik Tadeusz Michalik zdobył brązowy medal! Serdeczne gratulacje!" - napisał na Twitterze Morawiecki.

Mimo, że niektórym sportowcom się udało, inni nie mogli liczyć na tak wspaniałe ukoronowanie przygotowań i walki o medale. Były szef Teleexpressu przegranej upatruje w postaci Ryszarda Czarneckiego. "Lata świetności polskiej siatkówki minęły. Nie mamy drużyny. Dwóch zawodników najwyższej klasy - Bartosz Kurek i Wilfredo Leon to za mało. A ukazanie się w Tokio posła Czrneckiego - wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej - doprowadziło mnie do furii" - napisał Oskar Maria Bramski. 

Co na to Czarnecki? "Jak śpiewają 🇵🇱kibice "Czy wygrywasz czy nie -ja i tak kocham Cię". Podziękujmy siatkarzom za walkę i godne reprezentowanie 🇵🇱. We wrześniu u nas Mistrzostwa Europy -będzie rewanż ❤️🇵🇱" - napisał Czarnecki. 

Super Raport 23.07 (Goście: Michał Kamiński - wicemarszałek Senatu, PSL - KP; dr Małgorzata Bonikowska - prezes Centrum Stosunków Międzynarodowych)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE