Sylwester 2020. Premier Morawiecki zabrał głos. To nie są dobre wieści

2020-12-02 22:27 Jot
Mateusz Morawiecki. Konferencja dotycząca kolejnych obostrzeń
Autor: TWITTER Mateusz Morawiecki. Konferencja dotycząca kolejnych obostrzeń

Sylwester 2020 zbliża się wielkimi krokami. Jednak mając świadomości obecnej sytuacji epidemiologicznej w Polsce wiadomo, że w tym roku sylwester z pewnością będzie inny niż zwykle. Głos na temat sylwestra 2020 zabrał premier Mateusz Morawiecki w ramach środowego wystąpienia na Facebooku, w czasie którego odpowiadał na pytania internutów.

Premier Mateusz Morawiecki w środę wieczorem odpowiadał na pytania zadane mu przez internautów. Wiele z nich dotyczyło sytuacji w Polsce, a konkretnie koronawirusa. Padły pytania o liczbę przeprowadzanych testów, raporty Ministerstwa Zdrowia na temat COVID, a także o szczepionki. Internauci pytali premiera również o ferie zimowe 2020/2021, które jak wiemy, mają się odbywać w całej Polsce w tym samym czasie. Mateusz Morawiecki był też pytany o zbliżającego się wielkimi krokami sylwestra 2020. Jak wiemy tradycyjnie koniec roku świętujemy zwykle w większym gronie, na balach, przyjęciach i prywatkach. W tym roku musi być jednak inaczej, a to ze względu na pandemię koronawirusa. Padło pytanie o to, czy jeśli skala zakażeń będzie taka jak teraz lub mniejsza, to czy będzie  można spędzić sylwestra w większym gronie. Morawiecki przyznał, że w czasie sylwestra 2020 należy ograniczyć kontakty społeczne. - Wszyscy Polacy tęsknią do zabawy, normalności, do radości wyrażanej w większym gronie przyjaciół, ale ten rok 2020 jest rokiem nienormalnym, więc jeszcze poczekajmy, ograniczmy nasze kontakty społeczne. 

ZOBACZ: Małgorzata Trzaskowska SZOKUJE. Niedoszła pierwsza dama powiedziała prawdę. Tego nikt nie wiedział!

Super Raport 02.12 (Goście: Jan Krzysztof Ardanowski - były minister rolnictwa, PiS oraz Rafał Jankowski - szef NSZZ Policjantów)
Najnowsze
KOMENTARZE