Nie uwierzysz, co zrobił Jarosław Kaczyński z zegarkiem. Zaskoczył wszystkich!

2021-10-27 16:45
Jarosław Kaczyński, zegarek, konferencja
Autor: EAST NEWS Szczęśliwi czasu nie liczą! Nie uwierzysz, co zrobił Jarosław Kaczyński z zegarkiem

Być może w myśl zasady, że szczęśliwi czasu nie liczą, Jarosław Kaczyński (72 l.) zaskoczył wszystkich! Prezes PiS nie czekał do weekendu i już przestawił zegarek. Zrobił to jednak w nietypowy sposób. – Prezes ma cały kraj na głowie, jeżeli robi tylko takie pomyłki, to Bogu dzięki – komentuje w rozmowie z "SE" europoseł PiS Ryszard Czarnecki (58 l.).

Nie od dziś wiadomo, że Jarosław Kaczyński wyznacza trendy w polskiej polityce. Tym razem rzecz nie dotyczy jednak kierunków rozwoju naszego kraju, a spraw bardziej przyziemnych – zmiany czasu i mody męskiej. Prezes PiS podczas konferencji prasowej dotyczącej zmian w wojsku zaskoczył nietypowym położeniem zegarka na nadgarstku – do góry nogami. Przypomnijmy, że już w najbliższy weekend przestawimy zegarki z czasu letniego na zimowy. Prezes PiS przypadkowo już przestawił zegarek, ale chyba nie to miał na myśli. – Polska jest szczęśliwym krajem, skoro głównym problemem jest to, że prezes rządzącej formacji miał zegarek założony inaczej niż wszyscy. Jesteśmy w świetnej sytuacji, bo inne państwa mają dużo większe problemy. Prezes ma cały kraj na głowie, jeżeli robi tylko takie pomyłki, to Bogu dzięki – komentuje europoseł PiS Ryszard CzarneckiPrzy okazji sprawdziliśmy, że prezes nie jest miłośnikiem blichtru - wybrał zegarek marki Hugo Boss, który można kupić za ok. 1 tys. zł.  

Nie przegap: Kaczyński przysypia na konferencji słuchając Błaszczaka?! To nagranie mówi wszystko

Zobacz w naszej galerii pod sondą, jak Jarosław Kaczyński założył zegarek

Sonda
Czy Jarosław Kaczyński powinien przejść na emeryturę?
Jarosław Kaczyński jedzie na wakacje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE